Wanna wolnostojąca – przez lata synonim luksusu dostępnego wyłącznie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o odpowiednio dużych zasobach finansowych – dziś w zasadzie niezbędny element każdej stylowej i modnej łazienki!Z jednej strony, ze względu na mnogość dostępnych modeli, kształtów, wymiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie świetnym elementem zarówno wnętrz klasycznych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych minimalistycznych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najbardziej prestiżowych pism wnętrzarskich.

Wanna wolnostojąca Besco KEYA 165x70 cm

  • rozmiar 165x70cm

  • pojemność: 170 l

  • kolor: biały

  • odpływ Alcaplast klik-klak w cenie wanny

  • odpływ McAlpine klik-klak czyszczony od góry za dopłatą 105 PLN

  • odpływ Alcaplast klik-klak black za dopłatą 250 PLN

Produkty tworzone w technologii Mineral DuraBe są wykończone niezwykle odporną powłoką Gelcoat. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wanny charakteryzują bardzo dobre właściwości użytkowe i estetyczne. Produkty wykonane z odlewu mineralnego, który jest mieszanką naturalnych kamieni, jak marmur czy granit, oraz żywicy, cechuje idealnie gładka, nieporowata powierzchnia o bardzo wysokiej trwałości i odporności na przebarwienia. Antybakteryjne właściwości warstwy Gelcoat ułatwiają utrzymanie produktu w czystości i zapobiegają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co często stanowi duży problem w łazience.

Ochroną gwarancyjną opartą o zasadę door-to-door objęte są produkty zakupionę wyłącznie u autoryzowanych partnerów Besco. Zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej

#WMD-165-K

dane techniczne

Gwarancja
10 lat
Wysyłka
24h
Kolor wanny
biały

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania