Syfony i odpływy liniowe

Aktywne filtry

Deante

Zestaw akcesoriów do wanny korek i przelew Deante biały

Cena regularna 199,00 zł Cena 169,00 zł -30,00 zł

Zestaw do wanien w matowym wykończeniu bianco doda łazience nieco subtelności. Wysokiej jakości, mosiężny korek posiada system click-clack. Aby zatrzymać wodę w wannie, należy delikatnie go nacisnąć i powtórzyć czynność, by wodę odprowadzić. Zestaw idealnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i w skandynawskich aranżacjach.

Odpływ liniowy 90 cm odwracalny Deante KOS N09D
  • -156,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 90 cm odwracalny Deante KOS N09D

Cena regularna 699,00 zł Cena 543,00 zł -156,00 zł

Odpływ liniowy o długości 90 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Odpływ liniowy 80 cm odwracalny Deante KOS N08D
  • -150,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 80 cm odwracalny Deante KOS N08D

Cena regularna 659,00 zł Cena 509,00 zł -150,00 zł

Odpływ liniowy o długości 80 cm znajdzie zastosowanie w każdej nowoczesnej łazience. Można go montować bezpośrednio na podłodze, co pozwala na uzyskanie więcej przestrzeni. Odpływ jest odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Wykonany ze stali nierdzewnej, jest łatwy do utrzymania w czystości i odporny na wszelkie korozje. Wyposażony w syfon o przepustowości 54 l/min, z powodzeniem może być montowany w kabinach z deszczownią czy hydromasażem. Stylowe, czarne wykończenie idealnie współgra z armaturą w tym samym kolorze.

Odpływ liniowy 60 cm odwracalny Deante KOS N06D
  • -141,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 60 cm odwracalny Deante KOS N06D

Cena regularna 599,00 zł Cena 458,00 zł -141,00 zł

Odpływ liniowy o długości 60 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Odpływ liniowy 100 cm odwracalny Deante KOS N10D
  • -159,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 100 cm odwracalny Deante KOS N10D

Cena regularna 719,00 zł Cena 560,00 zł -159,00 zł

Odpływ liniowy o długości 100 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Odpływ liniowy 70 cm odwracalny Deante KOS N07D
  • -147,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 70 cm odwracalny Deante KOS N07D

Cena regularna 639,00 zł Cena 492,00 zł -147,00 zł

Odpływ liniowy o długości 70 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Deante

Korek do umywalki lub bidetu z tuleją - uniwersalny Click-Clack Deante

Cena regularna 149,00 zł Cena 118,00 zł -31,00 zł

Okrągły korek do umywalki wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu, co zapewnia mu trwałość i wytrzymałość na lata. Korek jest uniwersalny i pasuje do każdego rodzaju umywalek. Wygodny system click-clack pozwala na zamknięcie i otwarcie przepływu jednym przyciskiem. Mosiężne wykończenie korka idealnie komponuje się z białą lub czarną ceramiką.

Deante

Syfon do umywalki okrągły Easy-Clean mosiądz Deante

Cena regularna 279,00 zł Cena 228,00 zł -51,00 zł

Okrągły syfon umywalkowy jest nie tylko elementem montażowym, lecz stanowi także motyw dekoracyjny. Wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu, co wpływa na jego trwałość i wytrzymałość. Syfon w pięknym, mosiężnym wykończeniu nada Twojej łazience niepowtarzalnego charakteru.

Odpływ liniowy podłogowy 90 cm odwracalny Deante KOS 009D
  • -147,00 zł
Deante

Odpływ liniowy podłogowy 90 cm odwracalny Deante KOS 009D

Cena regularna 639,00 zł Cena 492,00 zł -147,00 zł

Odpływ liniowy o długości 90 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze i pasuje do każdej kabiny typu walk-in. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu powstała z niezawodnej stali nierdzewnej, odpornej na wszelkie korozje i łatwej do utrzymania w czystości.

Syfony łazienkowe i kuchenne - odpływy liniowe | Era Łazienki

Syfon, odpływ liniowy

Syfony i odpływy liniowe są to bardzo istotne elementy techniczne, dzięki którym możliwe jest sprawne odprowadzanie wody ze wszystkich urządzeń sanitarnych w łazience. Są to zwykle elementy, które są albo ukryte- chociażby w szafce bądź podłodze, albo nie przywiązuje się do nich zbyt dużej uwagi a tak naprawdę bez nich nie ma mowy o prawidłowo działającej armaturze łazienkowej.

Jeszcze do niedawna trudno byłoby sobie wyobrazić prysznic bez brodzika - płytki lub głęboki, z dodatkowym siedziskiem lub bez, w różnych kształtach i wymiarach stanowił podstawę kabiny prysznicowej. Obecnie jest to często element zbyteczny, bowiem większość osób decyduje się na prysznic bez brodzika. W takim przypadku konieczny jest jednak montaż odpływu liniowego, który w dużej mierze odpowiedzialny będzie za prawidłowe funkcjonowanie prysznica. Odpływ liniowy montuje się w dowolnym miejscu na podłodze, zaś całość obudowuje płytkami, dzięki czemu zyskuje się komfortową przestrzeń prysznicową, bez konieczności montażu brodzika- tzw. prysznic „walk in”.

Syfon to z kolei niezbędny element każdego systemu kanalizacji, dzięki któremu możemy cieszyć się ładnym zapachem w naszej łazience oraz prawidłowy odpływ wody z umywalki, prysznica czy bidetu.

Produkt dodany do porównania