Syfony i odpływy liniowe

Aktywne filtry

Syfony łazienkowe i kuchenne - odpływy liniowe | Era Łazienki

Syfon, odpływ liniowy

Syfony i odpływy liniowe są to bardzo istotne elementy techniczne, dzięki którym możliwe jest sprawne odprowadzanie wody ze wszystkich urządzeń sanitarnych w łazience. Są to zwykle elementy, które są albo ukryte- chociażby w szafce bądź podłodze, albo nie przywiązuje się do nich zbyt dużej uwagi a tak naprawdę bez nich nie ma mowy o prawidłowo działającej armaturze łazienkowej.

Jeszcze do niedawna trudno byłoby sobie wyobrazić prysznic bez brodzika - płytki lub głęboki, z dodatkowym siedziskiem lub bez, w różnych kształtach i wymiarach stanowił podstawę kabiny prysznicowej. Obecnie jest to często element zbyteczny, bowiem większość osób decyduje się na prysznic bez brodzika. W takim przypadku konieczny jest jednak montaż odpływu liniowego, który w dużej mierze odpowiedzialny będzie za prawidłowe funkcjonowanie prysznica. Odpływ liniowy montuje się w dowolnym miejscu na podłodze, zaś całość obudowuje płytkami, dzięki czemu zyskuje się komfortową przestrzeń prysznicową, bez konieczności montażu brodzika- tzw. prysznic „walk in”.

Syfon to z kolei niezbędny element każdego systemu kanalizacji, dzięki któremu możemy cieszyć się ładnym zapachem w naszej łazience oraz prawidłowy odpływ wody z umywalki, prysznica czy bidetu.

Produkt dodany do porównania