Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 1 610,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Syfony i odpływy liniowe

Aktywne filtry

Odpływ liniowy 90 cm odwracalny Deante KOS N09D
  • -105,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 90 cm odwracalny Deante KOS N09D

Cena regularna 699,00 zł Cena 594,00 zł -105,00 zł

Odpływ liniowy o długości 90 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Deante

Odpływ liniowy 80 cm odwracalny Deante KOS N08D

Cena regularna 659,00 zł Cena 560,00 zł -99,00 zł

Odpływ liniowy o długości 80 cm znajdzie zastosowanie w każdej nowoczesnej łazience. Można go montować bezpośrednio na podłodze, co pozwala na uzyskanie więcej przestrzeni. Odpływ jest odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Wykonany ze stali nierdzewnej, jest łatwy do utrzymania w czystości i odporny na wszelkie korozje. Wyposażony w syfon o przepustowości 54 l/min, z powodzeniem może być montowany w kabinach z deszczownią czy hydromasażem. Stylowe, czarne wykończenie idealnie współgra z armaturą w tym samym kolorze.

Deante

Odpływ liniowy 60 cm odwracalny Deante KOS N06D

Cena regularna 599,00 zł Cena 509,00 zł -90,00 zł

Odpływ liniowy o długości 60 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Syfony łazienkowe i kuchenne - odpływy liniowe | Era Łazienki

Syfon, odpływ liniowy

Syfony i odpływy liniowe są to bardzo istotne elementy techniczne, dzięki którym możliwe jest sprawne odprowadzanie wody ze wszystkich urządzeń sanitarnych w łazience. Są to zwykle elementy, które są albo ukryte- chociażby w szafce bądź podłodze, albo nie przywiązuje się do nich zbyt dużej uwagi a tak naprawdę bez nich nie ma mowy o prawidłowo działającej armaturze łazienkowej.

Jeszcze do niedawna trudno byłoby sobie wyobrazić prysznic bez brodzika - płytki lub głęboki, z dodatkowym siedziskiem lub bez, w różnych kształtach i wymiarach stanowił podstawę kabiny prysznicowej. Obecnie jest to często element zbyteczny, bowiem większość osób decyduje się na prysznic bez brodzika. W takim przypadku konieczny jest jednak montaż odpływu liniowego, który w dużej mierze odpowiedzialny będzie za prawidłowe funkcjonowanie prysznica. Odpływ liniowy montuje się w dowolnym miejscu na podłodze, zaś całość obudowuje płytkami, dzięki czemu zyskuje się komfortową przestrzeń prysznicową, bez konieczności montażu brodzika- tzw. prysznic „walk in”.

Syfon to z kolei niezbędny element każdego systemu kanalizacji, dzięki któremu możemy cieszyć się ładnym zapachem w naszej łazience oraz prawidłowy odpływ wody z umywalki, prysznica czy bidetu.

Produkt dodany do porównania