Coraz szybszy rozwój zakupów przez internet zainspirował nas do stworzenia sklepu, który będzie odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

W ofercie sklepu znajdują się produkty renomowanych producentów takich jak: Radaway, New Trendy Massi, Deante, Kohlman, Paradyż, Tubądzin, Radeco, Sunerzha, Besco . Posiadamy szeroką ofertę nie tylko artykułów budowlanych i wykończenia wnętrz dla łazienek. W naszej ofercie znajdą też Państwo drzwi marki Centurion, panele podłogowe Quick Step, Weninger, farby Magnat i wiele innych akcesoriów dekoracyjnych.

Priorytetem w wyborze partnerów handlowych jest dla nas gwarancja zadowolenia z wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania produktu oraz wysokie walory wzornicze.

Posiadając ponad 20 letnie doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz wypracowaliśmy wysoki standard obsługi. Nasi konsultanci posiadają fachową wiedzę i służą pomocą na każdym etapie realizacji: od projektu, przez zamówienie aż po etap użytkowania.

Dodatkowym atutem naszego salonu jest możliwość skorzystania z usług naszych projektantów. Szczegóły w zakładce: „Umów się na projekt

W razie pytań prosimy o kontakt.

Życzymy udanych zakupów

Zespół Eralazienki.pl

Produkt dodany do porównania