Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 750,00 zł - 12 900,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor wanny

Kolor wanny

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Wanny wolnostojące

Aktywne filtry

Wanny wolnostojące | Era Łazienki

Wanny wolnostojące to cenione wyposażenie współczesnych łazienek i pokoi kąpielowych. Nie dość, że są niezwykle funkcjonalne i praktyczne, to dodatkowo same w sobie stanowią wyjątkowy element dekoracji wnętrza oraz dają ogromne możliwości aranżacyjne. Ponadto są dostępne w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu doskonale wpiszą się w każde, najbardziej wymagające wnętrze.

Wanny wolnostojące mają tą zaletę, że można je umiejscowić w każdym miejscu łazienki- zarówno w rogu, jak i przy ścianie czy nawet na środku pomieszczenia. Niezależnie od położenia, wyglądają niezwykle stylowo i designersko sprawiając, że są kulminacyjnym punktem każdej łazienki.

Wspomnieliśmy już, że wanny wolnostojące są rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym, bowiem dostęp do nich możliwy jest z każdej strony- jest to pomocne zarówno podczas wchodzenia do wanny, jak również w celu zachowania czystości łazienki.

W naszej ofercie dostępne są wanny wolnostojące w wielu modelach, rozmiarach i kształtach, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie tą, która szczególnie go zachwyci.

Produkt dodany do porównania