Filtruj według

Cena

Cena

  • 142,00 zł - 1 999,00 zł

Zlewozmywaki stalowe

Aktywne filtry

Deante

Zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem - satyna Xylo Deante

Cena regularna 429,00 zł Cena 364,00 zł
Najniższa cena: 364,00 zł 0,00 zł
-65,00 zł

Zlewozmywak Xylo wykonany jest w wysokiej jakości stali o właściwościach antybakteryjnych. Jest to model wpuszczany, odwracalny, może być montowany z ociekaczem po prawej lub lewej stronie. Zlewozmywak ma elegancie, satynowe wykończenie i pasuje zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych aranżacji.  W zestawie znajduje się także manualny korek.

Deante

Zlewozmywak 1-komorowy okrągły z krótkim ociekaczem dekor Twist Deante

Cena regularna 299,00 zł Cena 254,00 zł
Najniższa cena: 254,00 zł 0,00 zł
-45,00 zł

Zlewozmywak Twist zachwyca swoim kształtem i małym ozdobnym ociekaczem. Wykonany jest ze stali, która cechuje się naturalnymi właściwościami antyseptycznymi, a ponadto jest łatwa do utrzymania w czystości. Zlewozmywak posiada wykończenie dekor, które oprócz ciekawej struktury ma zwiększoną odporność na zarysowania. W zestawie znajduje się korek manualny w chromowym wykończeniu. 

Deante

Zlewozmywak 1-komorowy z kołnierzem satyna Twist Deante

Cena regularna 299,00 zł Cena 254,00 zł
Najniższa cena: 254,00 zł 0,00 zł
-45,00 zł

Okrągły zlewozmywak Twist posiada jedną komorę z kołnierzem i przeznaczony jest do małych kuchni. Jest to model wpuszczany, wykonany ze stali o naturalnych właściwościach antyseptycznych. Idealnie gładkie, satynowe wykończenie jest łatwe do utrzymania w czystości. W komplecie znajduje się korek manualny w chromowym wykończeniu. 

Jeśli szukasz zlewozmywaka kuchennego, który z jednej strony cechuje się funkcjonalnością, trwałością i estetycznym wyglądem, z drugiej zaś liczysz się z jego ceną, szukając rozwiązania, które nie nadszarpnie zbytnio twojego budżetu, zlewozmywaki stalowe są z pewnością tym, co spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli tego typu zlewozmywaki nie kojarzą Ci się zbyt dobrze, gdyż pamiętasz stare, emaliowane zlewy, możesz być spokojny, bowiem współczesne zlewozmywaki nie mają z nimi nic wspólnego. Są to nowoczesne, trwałe produkty, wyjątkowo odporne na uszkodzenia a do tego estetyczne i stylowe. Co więcej, zlewozmywaki stalowe są bardzo korzystne cenowo, biorąc pod uwagę ich koszt i zalety, którymi się wyróżniają. 

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór zlewozmywaków stalowych, występujących w wielu wielkościach, kształtach a także formach- są to zlewozmywaki jednokomorowe, dwukomorowe, kwadratowe, prostokątne, okrągłe, z osuszaczem lub bez i wiele innych.

Zlewozmywaki stalowe doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, bowiem ich klasyczny wygląd komponuje się z większością aranżacji.

Produkt dodany do porównania