Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 254,00 zł - 15 901,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor wanny

Kolor wanny

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Wanny

Aktywne filtry

Wanny łazienkowe | Era Łazienki

Wanna

Wanna to wciąż chętnie wybierane wyposażenie łazienki, gwarantujące komfort oraz przyjemność płynącą z relaksującej kąpieli. Nic więc dziwnego, że wiele osób nie chce wymienić jej na prysznic a jeśli ma takie możliwości, zwykle w łazience pojawia się zarówno prysznic, jak i wanna. 

Wanny prócz tego, że posiadają wiele zalet, pozwalają także na wiele rozwiązań aranżacyjnych oraz w zależności od wybranego stylu, pozwalają na wybór takiego rodzaju wanny, która będzie najlepiej spełniała nasze oczekiwania a także wpisze się w wygląd całej łazienki. W zależności od wielkości pomieszczenia, a także stylu urządzenia, polecane są różne rodzaje wanien.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wanien, zarówno tradycyjnych, prostokątnych, jak i przyściennych czy wolnostojących pochodzących od różnych producentów, różniących się od siebie wielkością, kształtem oraz materiałem wykonania. Wszystkie natomiast charakteryzują się wysoką jakością, trwałością a także estetycznym wykonaniem, a więc wszystkim tym, czego potrzebuje Twoja łazienka.

Produkt dodany do porównania