Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 1 335,00 zł

Dostępność

Dostępność

Zawory grzejnikowe

Aktywne filtry

Radeco

Zestaw termostatyczny do montażu grzałki elektrycznej kolor Radeco

Cena regularna 1 334,55 zł Cena 1 134,37 zł -15%

Zestawy termostatyczny do montażu grzałki elektrycznej ze złączką firmy Radeco. Zawory mogą zostać wykonane w kolorach palety barw RAL oraz palety barw strukturalnych Radeco. Po zakupie prosimy o informacje jaki kolor Państwo wybierają. W plikach do pobrania u dołu strony znajdą Państwo paletę kolorów.

Łazienka powinna być miejscem komfortowym i funkcjonalnym, natomiast aby tak było, ważne jest zastosowane w pomieszczeniu ogrzewanie. Element ten nabiera znaczenia proporcjonalnie wraz ze zmieniającą się porą roku- im zimniej, tym bardziej przypominamy sobie o naszych grzejnikach. I nie jest to tylko i wyłącznie kwestia wygody, ale przede wszystkim naszego zdrowia.

Grzejniki są produktami, które zapewniają najwięcej ciepła, jednak aby skutecznie wytwarzały ciepło, konieczne jest prawidłowe funkcjonowanie całego systemu grzewczego, który składa się z wielu elementów. Niezwykle istotne są zawory grzejnikowe, które montuje się wraz z grzejnikami. Są to elementy, które zapewniają optymalny rozdział wody w instalacji, pozwalają na kontrolę temperatury w pomieszczeniach, a dzięki temu przyczyniają się do oszczędności.

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju zawory grzejnikowe, które wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością a także estetycznym wyglądem, dzięki czemu doskonale wpasują się poszczególny model grzejnika.

Produkt dodany do porównania