Filtruj według

Cena

Cena

  • 763,00 zł - 2 999,00 zł

Zlewozmywaki ceramiczne

Aktywne filtry

Trudno wyobrazić sobie praktyczną kuchnię bez funkcjonalnego zlewozmywaka. Współczesne wyposażenie tego typu to jednak nie tylko i wyłącznie element użytkowy, ale także i dekoracyjny. Dlatego zlewozmywaki ceramiczne są tak cenione, bowiem łączą w sobie zarówno jedną, jak i drugą cechę.

Zlewozmywaki ceramiczne wyróżniają się dużą trwałością- są odporne zarówno na wszelkie czynniki mechaniczne, chemiczne a także gwałtowne zmiany temperatur. Ponadto ich powierzchnię trudno zarysować i zaplamić. Ceramika to bowiem idealnie gładka, szkliwiona powierzchnia, dzięki której minimalizuje się osadzanie zanieczyszczeń na zlewozmywaku, co sprzyja utrzymaniu czystości. 

W naszej ofercie dostępne są zlewozmywaki ceramiczne zarówno jednokomorowe, jak i zlewozmywaki z dwiema komorami bądź ociekaczem, w różnych kształtach i wielkościach. Możemy więc wybierać według własnych potrzeb i upodobań, a także według wielkości naszej kuchni.

Zlewozmywaki ceramiczne pasują do niemal każdego wnętrza- zarówno w kuchni o stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, bowiem łączą one w sobie tradycyjne, solidne tworzywo z nowoczesną formą i technologią.

Produkt dodany do porównania