Filtruj według

Cena

Cena

  • 93,00 zł - 5 252,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Kohlman

Aktywne filtry

Kohlman - armatura łazienkowa producent | Era Łazienki

Kohlman to świeża marka, która podbiła serca osób aranżujących swoje łazienki. Producent armatury łazienkowej tworzy produkty najwyżej jakości, o czym szybko przekonało się tysiące klientów na całym świecie. Główną zaletą firmy jest wytwarzanie akcesoriów łazienkowych o niespotykanych dotąd wzorach. Każdy z produktów jest wcześniej zaprojektowany, opracowany oraz przebadany pod względem użyteczności, funkcjonalności oraz trwałości.  Dzięki temu firma może pochwalić się niezwykle trwałymi i designerskimi produktami.

W naszym sklepie można znaleźć produkty matki Kohlman, takie jak baterie umywalkowedeszczownice oraz inne akcesoria łazienkowe. Produkty te są odporne na specyficzny klimat, który panuje w łazienkach, nie szkodzi im wilgoć, para wodna oraz częste zmiany temperatury.

Mimo krótkiego stażu na rynku armatury łazienkowej, firma już wyznacza nowe trendy. Marka nastawiona głównie na design oraz trwałość produktów stała się wyznacznikiem jakości. Kohlman oferuje produkty o wyjątkowym designie który sprawi, że każda łazienka stanie się pomieszczeniem z dominacją luksusu oraz elegancji. Wyposażenie łazienek 

Produkt dodany do porównania