Filtruj według

Cena

Cena

  • 335,00 zł - 7 215,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Kolor wanny

Kolor wanny

Besco

Aktywne filtry

Besco - wyposażenie łazienek producent | Era Łazienki

Besco to polski producent wyposażenia sanitarnego z 25-letnim doświadczeniem. Nazwa firmy pochodzi od nazwy miejscowości, w której znajduje się fabryka. Produkty firmy Besco cechuje trwałość, wysoka jakość oraz komfort użytkowania.

W ofercie producenta można znaleźć m.in. kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, baterie łazienkowe i wszystko to, co potrzebne jest do urządzenia łazienki. Marka wyróżnia się na tle innych producentów indywidualnym designem oraz linią stylistyczną. Każdego roku na rynek Besco wprowadza nową serię akcesoriów łazienkowych. Dzięki niezawodności produktów firma może pozwolić sobie na udzielenie klientowi 10-letniej gwarancji na cały asortyment.

Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej, Besco tworzy urządzenia najwyżej jakości. Innowacyjne metody termoformowania oraz odlewania sprawiają, że sprzedawane akcesoria sanitarne są wygodne, dobrze wyprofilowane i bardzo trwałe, zaś dzięki automatyzacji produkty tej firmy są one w korzystnej cenie, która nie nadwyręży domowego budżetu.

Firma Besco to także posiadacz wielu nagród oraz wyróżnień na arenie polskiej oraz międzynarodowej. 

Produkt dodany do porównania