Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 759,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Syfony zlewozmywakowe i akcesoria

Aktywne filtry

Syfon do zlewozmywaka granitowego 1.5- i 2-komorowego - Space-Saver
  • -114,00 zł
Deante

Syfon do zlewozmywaka granitowego 1.5- i 2-komorowego - Space-Saver

Cena regularna 759,00 zł Cena 645,00 zł -114,00 zł

Osprzęt Space-saver Lux przeznaczony jest do 1,5-komorowych oraz 2-komorowych zlewozmywaków granitowych i stalowych. W zestawie znajduje się teleskopowy syfon, który pozwala na wygospodarowanie pod szafką dodatkowego miejsca np. na pojemnik do segregacji. Osprzęt jest w złotym, błyszczącym wykończeniu, które idealnie współgra ze złotymi bateriami umywalkowymi. W komplecie znajdują się dwa rodzaje przelewu: okrągły i prostokątny, każdy ze złotą zaślepką. Złoty korek automatyczny umożliwia w prosty i higieniczny sposób zamykanie i otwierania spustu za pomocą pokrętła.

Deante

Syfon do zlewozmywaka granitowego 1-komorowego - Space-Saver

Cena regularna 399,00 zł Cena 339,00 zł -60,00 zł

Syfon przeznaczony jest zlewozmywaków 1-komorowych z korkiem automatycznym. Specjalna konstrukcja osprzętu pozwala na zagospodarowanie dodatkowego miejsca w szafce na środki czystości lub kosze do segregacji śmieci. W komplecie znajdują się dwa rodzaje przelewów wraz z zaślepką: okrągły i prostokątny. Dodatkowo syfon można podłączyć do pralki lub zmywaki.

Deante

Syfon do zlewozmywaka granitowego 1-komorowego - Space-Saver

Cena regularna 189,00 zł Cena 160,00 zł -29,00 zł

Syfon przeznaczony jest do zlewozmywaków granitowych 1-komorowych. W zestawie znajduje się korek manualny oraz okrągły i prostokątny przelew z zaślepką. Jest to model Space-saver, który dzięki swej konstrukcji zajmuje bardzo mało cennego miejsca w szafce pod zlewozmywakiem. Osprzęt posiada czarne wykończenie, które idealnie współgra z bateriami kuchennymi w kolorze nero.

Deante

Syfon do zlewozmywaka granitowego Space-Saver Lux

Cena regularna 189,00 zł Cena 160,00 zł -29,00 zł

Syfon przeznaczony jest do zlewozmywaków 1,5- i 2-komorowych, wpuszczanych. Zarówno stalowych, jak i granitowych. W zestawie znajduje się korek automatyczny oraz prostokątny przelew. Stalowe wykończenie pasuje do każdego koloru zlewozmywaka. Jest to model Space-saver Lux, który dzięki swojej minimalistycznej konstrukcji, zapewnia sporo miejsca w szafce np. na kosze do segregacji odpadów.

Deante

Syfon do zlewozmywaka granitowego 1-komorowego Space-Saver Lux

Cena regularna 159,00 zł Cena 135,00 zł -24,00 zł

Syfon Spacer-Saver Lux przeznaczony jest do 1-komorowych, wpuszczanych zlewozmywaków granitowych i stalowych. Jego konstrukcja pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego miejsca pod szafką. W zestawie znajduje się prostokątny przelew z zaślepką oraz korek automatyczny. Osprzęt jest w stalowym, klasycznym wykończeniu.

Zlewozmywak to prawdziwe centrum dowodzenia każdej kuchni. To właśnie przy nim odbywa się większość czynności, które wykonujemy w kuchni- mycie, czyszczenie, płukanie, zalewanie wodą i wiele innych. Nic więc dziwnego, że na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów do zlewozmywaków, przy czym niektóre z nich- jak chociażby syfony zlewozmywakowe- należą do obowiązkowych, zapewniających prawidłowe działanie zlewozmywaka. Są też i takie akcesoria, które choć nie są konieczne, znacznie ułatwiają nam codzienną pracę w kuchni.

Syfony zlewozmywakowe i akcesoria to obszerna kategoria naszego sklepu, kryjąca zarówno duży wybór syfonów zlewozmywakowych, jak również pozostałych akcesoriów kuchennych, takich jak suszarka do naczyń, koszyk do zlewozmywaka,  wykrojnik ręczny do metalu, deska szklana, dozownik płynu do naczyń, zaślepka otworu pod baterię i inne. Syfony zlewozmywakowe dostępne w naszej ofercie i ich szeroki wybór sprawi, że z pewnością każdy znajdzie odpowiedni do swojego zlewozmywaka. 

Dzięki tak bogatej ofercie w jednym miejscu można znaleźć wszystkie mniejsze i większe elementy, konieczne do prawidłowego działania poszczególnych sprzętów i urządzeń w naszej kuchni.

Produkt dodany do porównania