Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 759,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Syfony zlewozmywakowe i akcesoria

Aktywne filtry

Deante

Dozownik płynu do mycia naczyń Aster Deante złoty

Cena regularna 159,00 zł Cena 135,00 zł
Najniższa cena: 118,00 zł +17,00 zł
-24,00 zł

Dozownik pozwala na łatwe i szybkie dozowanie płynu do mycia naczyń, zachowując ład i porządek w obrębie zlewozmywaka. Pojemnik ma sporą pojemność, bo aż 500 ml oraz wygodną długą wylewkę. Wykończony w błyszczącym, złotym kolorze idealnie współgra ze złotą baterią.

Syfony zlewozmywakowe i akcesoria

Deante

Dozownik płynu do mycia naczyń nero Aster Deante

Cena regularna 159,00 zł Cena 135,00 zł
Najniższa cena: 118,00 zł +17,00 zł
-24,00 zł

Dozownik na płyn to urządzenie, które znacznie ułatwia pracę w kuchni. Ze względu na długi gwint może być zamontowany bezpośrednio przy zlewozmywaku, w specjalnym otworze lub w blacie kuchennym. Pojemnik wykonany jest w tworzywa sztucznego i ma pojemność 500 ml, natomiast wylewka jest metalowa w czarnym wykończeniu i ma 75 mm długości.

Syfony zlewozmywakowe i akcesoria

Deante

Dozownik płynu do mycia naczyń chrom Aster Deante

Cena regularna 159,00 zł Cena 135,00 zł
Najniższa cena: 118,00 zł +17,00 zł
-24,00 zł

Dozownik na płyn to urządzenie, które znacznie ułatwia pracę w kuchni. Ze względu na długi gwint może być zamontowany bezpośrednio przy zlewozmywaku, w specjalnym otworze lub w blacie kuchennym. Pojemnik wykonany jest w tworzywa sztucznego i ma pojemność 500 ml, natomiast wylewka jest metalowa w chromowym wykończeniu i ma 75 mm długości.

Deante

Syfon do zlewozmywaka granitowego Space-Saver Lux

Cena regularna 189,00 zł Cena 160,00 zł
Najniższa cena: 160,00 zł 0,00 zł
-29,00 zł

Syfon przeznaczony jest do zlewozmywaków 1,5- i 2-komorowych, wpuszczanych. Zarówno stalowych, jak i granitowych. W zestawie znajduje się korek automatyczny oraz prostokątny przelew. Stalowe wykończenie pasuje do każdego koloru zlewozmywaka. Jest to model Space-saver Lux, który dzięki swojej minimalistycznej konstrukcji, zapewnia sporo miejsca w szafce np. na kosze do segregacji odpadów.

Syfony zlewozmywakowe i akcesoria

Deante

Syfon do zlewozmywaka granitowego 1-komorowego Space-Saver Lux

Cena regularna 159,00 zł Cena 135,00 zł
Najniższa cena: 135,00 zł 0,00 zł
-24,00 zł

Syfon Spacer-Saver Lux przeznaczony jest do 1-komorowych, wpuszczanych zlewozmywaków granitowych i stalowych. Jego konstrukcja pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego miejsca pod szafką. W zestawie znajduje się prostokątny przelew z zaślepką oraz korek automatyczny. Osprzęt jest w stalowym, klasycznym wykończeniu.

Syfony zlewozmywakowe i akcesoria

Deante

Dozownik płynu do mycia naczyń nero Deante Deco

Cena regularna 139,00 zł Cena 118,00 zł
Najniższa cena: 118,00 zł 0,00 zł
-21,00 zł

Dozownik płynu do mycia naczyń to świetna alternatywa dla nieestetycznych, plastikowych butelek. Szybko się przekonasz, że to prawdziwy niezbędnik w Twojej kuchni. Pompka posiada wykończenie w eleganckiej, matowej czerni oraz solidny, mosiężny mechanizm. Jego pojemność wynosi 0.3 litra.

Deante

Dozownik płynu do mycia naczyń chrom Deante Deco

Cena regularna 119,00 zł Cena 101,00 zł
Najniższa cena: 101,00 zł 0,00 zł
-18,00 zł

Dozownik płynu do mycia naczyń to prawdziwy niezbędnik w każdej kuchni. Z powodzeniem zastąpi nieestetyczną, plastikową butelkę, wprowadzając przy zlewie ład i porządek. Pompka posiada wykończenie w błyszczącym chromie oraz solidny, mosiężny mechanizm. Jego pojemność wynosi 0.3 litra.

Zlewozmywak to prawdziwe centrum dowodzenia każdej kuchni. To właśnie przy nim odbywa się większość czynności, które wykonujemy w kuchni- mycie, czyszczenie, płukanie, zalewanie wodą i wiele innych. Nic więc dziwnego, że na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów do zlewozmywaków, przy czym niektóre z nich- jak chociażby syfony zlewozmywakowe- należą do obowiązkowych, zapewniających prawidłowe działanie zlewozmywaka. Są też i takie akcesoria, które choć nie są konieczne, znacznie ułatwiają nam codzienną pracę w kuchni.

Syfony zlewozmywakowe i akcesoria to obszerna kategoria naszego sklepu, kryjąca zarówno duży wybór syfonów zlewozmywakowych, jak również pozostałych akcesoriów kuchennych, takich jak suszarka do naczyń, koszyk do zlewozmywaka,  wykrojnik ręczny do metalu, deska szklana, dozownik płynu do naczyń, zaślepka otworu pod baterię i inne. Syfony zlewozmywakowe dostępne w naszej ofercie i ich szeroki wybór sprawi, że z pewnością każdy znajdzie odpowiedni do swojego zlewozmywaka. 

Dzięki tak bogatej ofercie w jednym miejscu można znaleźć wszystkie mniejsze i większe elementy, konieczne do prawidłowego działania poszczególnych sprzętów i urządzeń w naszej kuchni.

Produkt dodany do porównania