Filtruj według

Cena

Cena

  • 818,00 zł - 2 199,00 zł

Zlewozmywaki szklane

Aktywne filtry

Zlewozmywaki szklane to nowoczesne rozwiązanie na miarę współczesnych czasów. Idealnie sprawdzą się w designerskich kuchniach, w których każdy, choćby najmniejszy szczegół ma duże znaczenie. I niech nie zmyli nikogo nazwa, bowiem pomimo użycia szkła, zlewozmywak ten charakteryzuje się bardzo dużą trwałością.

Zlewozmywak szklany jest bowiem połączeniem stali szlachetnej bądź granitu, z których wykonane są komory zlewozmywaka, z hartowanym szkłem, z którego natomiast wykonany jest ociekacz. Co więcej, szkło może posiadać grafikę, co dodaje całości niezwykle unikatowego charakteru. 

Zlewozmywaki szklane najlepiej sprawdzą się w kuchni na wysoki połysk, gdzie szkło stanowić będzie idealne dopełnienie; w kuchni w macie, gdzie błyszczące szkło stanowić będzie pewne przełamanie ale tak naprawdę ten rodzaj zlewozmywaka pasuje do każdej kuchni- minimalistycznej, nowoczesnej, klasycznej.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór zlewozmywaków szklanych, występujących w wielu modelach, przy czym są to najczęściej zlewozmywaki szklano-granitowe jednokomorowe z ociekaczem.

Produkt dodany do porównania