Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 526,00 zł - 4 620,00 zł

Dostępność

Dostępność

Green Home Design

Aktywne filtry

Green Home Design - armatura łazienkowa producent | Era Łazienki

Firma Green Home Design zdobyła się na nietuzinkowy eksperyment, bowiem wykorzystała drewno w miejscu, w którym narażone jest ono na ciągłą wilgoć oraz inne niekorzystne dla niego warunki. GHD to więc polska firma innowacyjna, wprowadzająca nowy materiał do armatury łazienkowej, który zachowuje się w taki sam sposób, jak ceramiczne lub metalowe odpowiedniki.

Green Home Design używa do tworzenia swoich produktów drewna dębowego, mahoniowego oraz orzecha. Opracowana przez lata technologia wytwarzania sprawiła, że rzemieślnicy pracujący w firmie potrafią stworzyć między innymi różne rodzaje baterii, zlewów, umywalek oraz wanien. Każdy z elementów tworzony jest ręcznie, a drewno trafiające pod rękę cieśli, jest skrupulatnie badane oraz poddawane specjalnym zabiegom suszenia i podwyższania trwałości. 

W myśl firmy- drewno pozwala na więcej, ponieważ jego obróbka jest łatwiejsza, zaś produkt stworzony przez specjalistę-artystę zawsze będzie unikatowy i niepowtarzalny. Drewno jest zaimpregnowane specjalnie opracowanym systemem, który praktykuje się na jachtach. Producent zapewnia, że drewno jest więc trwale zabezpieczone przed wilgocią, uszkodzeniami oraz środkami chemicznymi, używanymi na co dzień w łazienkach.

Produkt dodany do porównania