Suszarki elektryczne

Aktywne filtry

Grzejniki i suszarki elektryczne | Era Łazienki

Suszarki elektryczne to elementy grzewcze, które sprawdzą się w każdej łazience zwłaszcza wtedy, gdy skończy się sezon grzewczy. Dlaczego? Otóż problem suszenia mokrych ręczników występuje przez cały rok, zaś suszarka elektryczna jest na niego odpowiednim rozwiązaniem. Szczególnie istotna jest ona wówczas, gdy nie mamy innej możliwości na wysuszenie naszych ręczników- jak na przykład brak balkonu, przepełniona suszarka na pranie czy po prostu niekorzystna pogoda, uniemożliwiająca wywieszenie ręczników na zewnątrz.

Suszarka elektryczna to niewielki grzejnik, który zasilany jest energią elektryczną. Z tego względu jej montaż na ścianie uzależniony jest od swobodnego dostępu do gniazdka elektrycznego. Suszarki elektryczne przybierają wiele form, przy czym najpopularniejsze wyglądem przypominają wieszak na ręczniki. Ich dużą zaletą jest to, że korzystamy z nich tylko wtedy, kiedy występuje taka potrzeba, przy czym bardzo szybko i łatwo je uruchamiamy.

W naszej ofercie dostępne są grzejniki elektryczne w wielu rozmiarach, wzorach, kolorach, dzięki czemu można wybrać model najbardziej nam odpowiadający.

Produkt dodany do porównania