Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 195,00 zł - 2 549,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kolor umywalki

Kolor umywalki

Materiał umywalki

Materiał umywalki

Umywalki

Aktywne filtry

Umywalki łazienkowe - eleganckie i nowoczesne | Era Łazienki

Umywalka

Umywalka to obowiązkowy element każdej łazienki. Trudno sobie wyobrazić codzienną toaletę bez tego ważnego produktu sanitarnego- wykonujemy przy niej podstawowe czynności codziennej higieny, takie jak mycie rąk, czy też czyszczenie zębów. Współczesne umywalki pełnią jednak nie tylko funkcję praktyczną, a stanowią także ozdobę każdej łazienki, bez względu na to, w jakim stylu została ona urządzona. Oczywiście poszczególne modele umywalek pasują też niekiedy do konkretnego wnętrza. 

W naszym sklepie posiadamy jednak tak bogaty wybór umywalek, że z pewnością każdy znajdzie coś odpowiadającego jego preferencjom. Są to przede wszystkim umywalki nablatowe, umywalki wpuszczane w blat, umywalki wiszące, umywalki wolnostojące, umywalki z konsolą a także postumenty czy półpostumenty. Są to produkty pochodzące od renomowanych firm produkujących akcesoria łazienkowe, dzięki czemu możemy mieć pewność,  że umywalki są najlepszej jakości i posłużą nam przez wiele lat.

Chcąc wybrać umywalkę, która najlepiej wpisze się w naszą łazienkę, należy przed zakupem przede wszystkim wybrać miejsce, w którym chcemy ją umieścić, dokonać precyzyjnych pomiarów a także określić parametry, na których szczególnie nam zależy- rozmiar, kształt, rodzaj.

Produkt dodany do porównania