Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 2 999,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Kuchnia

Aktywne filtry

Mówi się, że „kuchnia jest sercem domu”. To pomieszczenie, w którym często skupia się codzienne życie rodzinne. Musi więc to być miejsce zarówno praktyczne i funkcjonalne, jak i komfortowe oraz atrakcyjne wizualnie. Nie bez znaczenia jest więc wszelkie wyposażenie kuchni, w tym armatura kuchenna- szczególnie baterie kuchenne oraz zlewozmywaki. 

Choć nasz sklep oferuje przede wszystkim kompleksowe wyposażenie łazienek, nie mogło w nim zabraknąć także tych najważniejszych elementów kuchennych. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju zlewozmywaków- ceramicznych, granitowych, stalowych, szklanych; baterii kuchennych- stojących i ściennych; syfonów zlewozmywakowych oraz innych akcesoriów i chemii kuchennej, niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu. Szeroki wybór dotyczy także wielkości, kolorów oraz dodatkowych funkcjonalności. 

Wszystkie produkty, mimo iż pochodzą od różnych producentów, wyróżniają się wysoką jakością oraz estetyką wykonania, dzięki czemu możemy mieć pewność, że posłużą długie lata.

Produkt dodany do porównania