Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 3 299,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor miski

Kolor miski

Miski wc, bidety, pisuary

Aktywne filtry

Zestaw WC podtynkowy 6 w 1 Silia Deante nero czarny przycisk
  • -360,00 zł
Deante

Zestaw WC podtynkowy 6 w 1 Silia Deante nero czarny przycisk

Cena regularna 2 399,00 zł Cena 2 039,00 zł -360,00 zł

Podtynkowy zestaw WC z wiszącą bezkołnierzową miską i deską wolnoopadającą w prosty sposób umożliwi utrzymanie czystości Twojej toalety. W komplecie znajduje się również przycisk w kolorze Nero oraz mata wygłuszająca, która zapewni komfort w użytkowaniu, tłumiąc hałas. Podkładka akustyczna niweluje nierówności pomiędzy płytką i miską WC. Zestaw zamontowywany jest na bazie innowacyjnego stelaża podtynkowego. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie i elegancko. 

Miska WC z deską bezkołnierzowa biała Silia Deante CDLD6ZPW
  • -180,00 zł
Deante

Miska WC z deską bezkołnierzowa biała Silia Deante CDLD6ZPW

Cena regularna 1 199,00 zł Cena 1 019,00 zł -180,00 zł

Miska wisząca Sillia oferowana jest wraz z deską. Deska posiada funkcję wolnego opadania i łatwego wypinania. Miska WC jest bezkołnierzowa i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki temu na dłużej zachowasz wysoką higienę w toalecie. Woda dystrybuowana jest wzdłuż całego obwodu miski, zapewniając dokładne jej spłukiwanie, nawet niewielką ilością wody. Produkt został wykonany z wysokiej jakości, trwałej ceramiki.

WC - bidety, pisuary, Miski WC - wyposażenie łazienek | Era Łazienki

Miska WC, bidet, pisuar

WC - niezależnie od tego, czy miałeś możliwość wyodrębnić na nie odrębne pomieszczenie, czy też stanowi ono część wnętrza głównej łazienki, pełni niezwykle ważną funkcję użytkową, dlatego jego urządzenie wymaga dokładnych przemyśleń. W końcu bez sanitariów trudno byłoby wyobrazić sobie współczesny dom, mieszkanie, czy inny obiekt użytkowy.

Urządzając WC w swoim domu potrzebne będą przede wszystkim takie elementy wyposażenia jak chociażby miska WC, przy czym może być ona wisząca bądź w postaci tradycyjnego kompaktu. Należy zaznaczyć jednak, że wyboru powinniśmy dokonać dużo wcześniej, gdyż decydując się na miskę WC musi być ona podwieszona na ukrytym w ścianie stelażu, natomiast kompakt mocujemy stawiając go na podłodze, tuż przy ścianie.

Coraz więcej osób, w celu zapewnienia sobie maksymalnego porządku, czystości i higieny, decyduje się na rozwiązania w postaci bidetu oraz pisuaru. Wszystko to bowiem zależy od upodobań oraz możliwości metrażowych. Bez względu jednak na jakie akcesoria sanitarne się zdecydujesz, w naszym sklepie znajdziesz ich bogatą ofertę.

Produkt dodany do porównania