Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 43,00 zł - 447,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Wieszaki i relingi grzejnikowe

Aktywne filtry

Wieszaki i relingi grzejnikowe | Era Łazienki

Wieszaki i relingi grzejnikowe to bardzo przydatne akcesoria, mające wiele zastosowań. Z pewnością każdy z nas zmaga się z nadmierną wilgocią w łazience. Poza tym gdy w sezonie grzewczym zarzucimy ręcznikami cały grzejnik, to zwykle nie nacieszymy się ani wystarczającym ciepłem, ani całkowitą suchością ręczników. Dlatego rozwiązaniem na te problemy będą wieszaki i relingi grzejnikowe, które zapewnią i przyjemną temperaturę, i suche ręczniki. Ponadto dzięki wieszakom lepiej wykorzystamy przestrzeń w łazience i będziemy w stanie wysuszyć nie tylko skuteczniej, ale i większą ilość ręczników czy drobnej odzieży jednocześnie.

Specjalnie zaprojektowane wieszaki czy relingi pasują na poszczególne modele grzejników łazienkowych, są łatwe w montażu i co najważniejsze- są niezwykle funkcjonalne i praktyczne. 

W naszej ofercie posiadamy wieszaki i relingi grzejnikowe do różnych modeli grzejników, w wielu wzorach, rozmiarach i kolorach. Jeśli więc marzysz o skutecznym rozwiązaniu dla Twojej łazienki, są to produkty, których właśnie Ci potrzeba. 

Produkt dodany do porównania