Filtruj według

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 154,00 zł - 7 509,00 zł

Wysokość

Wysokość

Dostępność

Dostępność

Gwarancja

Gwarancja

Wejście

Wejście

Kolor szkła

Kolor szkła

Kolor profilu

Kolor profilu

Kabiny prysznicowe

Aktywne filtry

Kabina prostokątna Radaway...
  • -165,00 zł
Radaway

Kabina prostokątna Radaway Premium Plus D 100x80x190 szkło brązowe

Cena regularna 1 650,00 zł Cena 1 485,00 zł -165,00 zł

Seria Premium Plus to kabiny z powłoką EasyClean posiadające funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne. W skład serii wchodzą kabiny półokrągłe 190, 170 cm, typu B, kwadratowe, asymetryczne i przyścienne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które umożliwiają ich wypięcie.

Kabina asymetryczna Radaway...
  • -171,00 zł
Radaway

Kabina asymetryczna Radaway Premium Plus E 100x80x170 szkło przejrzyste

Cena regularna 1 707,00 zł Cena 1 536,00 zł -171,00 zł

Seria Premium Plus to kabiny z powłoką EasyClean posiadające funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne. W skład serii wchodzą kabiny półokrągłe 190, 170 cm,  typu B, kwadratowe, asymetryczne i przyścienne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które umożliwiają ich wypięcie.

Kabiny prysznicowe - z brodzikiem i bez brodzika | Era Łazienki

Kabina prysznicowa

Podczas aranżacji łazienki, kabina prysznicowa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Najtrudniejszym krokiem jest znalezienie kabiny, która będzie nie tylko idealnie pasować do naszych gustów, ale również wpisze się w design łazienki. Aktualnie na rynku można wybierać spośród tysięcy wzorów oraz modeli. Kabiny prysznicowe wraz z brodzikiem przeznaczone są do każdego rodzaju łazienek, przy czym dobrze prezentują się w małych pomieszczeniach, w których ulokowanie na przykład wanny było trudne, a nawet niemożliwe. 

Kabina prysznicowa  to miejsce, w którym można szybko i ekonomicznie odświeżyć swoje ciało. Nowe modele wyróżniają się specjalnymi dodatkami, takimi jak chociażby wbudowane mydelniczki, aplikatory detergentów, hydromasaże, radio a nawet nastrojowe światła. 

Przy wyborze nowej kabiny prysznicowej warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób została ona zaprojektowana. Ważnym aspektem jest grubość szkła oraz jego jakość- najlepsze szkła hartowane pozwolą uniknąć uszkodzeń tafli w trakcie codziennego użytkowania oraz uchronić przed działaniem agresywnych detergentów.

Produkt dodany do porównania