Brodziki prysznicowe

Aktywne filtry

Deante

Brodzik akrylowy półokrągły 80x80 Deante Plus II

Cena regularna 649,00 zł Cena 551,00 zł -98,00 zł

Półokrągły brodzik Plus II wykonany został z trwałego akrylu, który nie traci swojego połysku nawet przy długim użytkowaniu. Jego idealnie gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. W zestawie znajduje się metalowy stelaż z regulowanymi nóżkami. Do brodzika można dokupić syfon NHC_025C lub półsyfon NHC_620K i korek Click-clack, które dostępne są w ofercie Deante. 

Kształt: kwadratowy

Materiał: kompozyt Stonicryl®

Kolor: czarny, struktura

Sposób montażu: w posadzce, na posadzce

Średnica odpływu: 90mm

Wysokość: 3,5cm.

Głębokość: spad do 2%

Brodzik prysznicowy to niezbędny element każdej łazienki. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długą żywotność i niezawodność. Idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników, zapewnia wygodę i komfort podczas kąpieli. Dostępny w różnych rozmiarach i kształtach, umożliwia dopasowanie do każdej przestrzeni i stylu wnętrza. Prosty w montażu i łatwy w utrzymaniu czystości, to idealny wybór dla wymagających klientów.

Brodzik prysznicowy 90x90 to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki. Solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i bezpieczeństwo podczas korzystania z prysznica.

Montaż brodzików z serii Protos jest szybki i prosty, może wykonać go samodzielnie jedna osoba.  Brodzik można zamontować bezprogowo (rozwiązanie to docenią wszyscy użytkownicy, a szczególnie seniorzy lub osoby z ograniczeniami ruchowymi). Powierzchnia o białej kamienistej strukturze (RAL 9003; klasa antypoślizgowa „A” zgodnie z DIN 51097) zapewnia komfort użytkowania i zmniejsza ryzyko upadków spowodowanych poślizgnięciem.  Seria ta idealnie wpasuje się do każdej przestrzeni łazienkowej ponieważ istnieje możliwość docięcia brodzika do odpowiedniego wymiaru. 

Oprócz brodzika w zestawie znajduje się maskownica M1.

Kształt: kwadratowy

Materiał: kompozyt Stonicryl®

Kolor: biały, struktura

Sposób montażu: w posadzce, na posadzce

Średnica odpływu: 90mm

Wysokość: 3,5cm.

Głębokość: spad do 2%

Brodzik akrylowy półokrągły 80x80 Kerria Plus Deante
  • -218,00 zł
Deante

Brodzik akrylowy półokrągły 80x80 Kerria Plus Deante

Cena regularna 1 449,00 zł Cena 1 231,00 zł -218,00 zł

Półokrągły brodzik akrylowy Kerria to świetne rozwiązanie dla miłośników bezprogowych kabin prysznicowych, ponieważ można go montować na równi z płytkami. Brodzik wykonany został w technologii Solid Plus, dzięki temu jest bardziej wytrzymały, posiada znakomitą termoizolację i wygłuszenie. Jego powierzchnia jest antybakteryjna, antyalergiczna i łatwa do utrzymania w czystości.

Brodzik akrylowy półokrągły 90x90 Kerria Plus Deante
  • -225,00 zł
Deante

Brodzik akrylowy półokrągły 90x90 Kerria Plus Deante

Cena regularna 1 499,00 zł Cena 1 274,00 zł -225,00 zł

Półokrągły brodzik akrylowy wykonany jest w technologii Solid Plus. Oznacza to wytrzymałość, znakomitą termoizolację i wygłuszenie. Brodzik można montować na równi z płytkami, co umożliwia bezprogowy dostęp do prysznica. Dodatkowym atutem jest możliwość docinania go do każdych wymiarów.

Brodzik prysznicowy 90x90 to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki. Solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i bezpieczeństwo podczas korzystania z prysznica.

Brodzik akrylowy kwadratowy 80x80 Kerria Plus Deante
  • -203,00 zł
Deante

Brodzik akrylowy kwadratowy 80x80 Kerria Plus Deante

Cena regularna 1 349,00 zł Cena 1 146,00 zł -203,00 zł

Kwadratowy brodzik akrylowy wykonany jest w technologii SOLID PLUS. Brodzik można dowolnie dociąć i zamontować bezprogowo, z płynnym przejściem na płytki. Jego powierzchnia posiada właściwości antybakteryjne, antyalergiczne i jest łatwa do utrzymania w czystości. Ponadto hydroszczelna warstwa brodzika chroni go przed powstawaniem grzybów i pleśni.

Brodziki prysznicowe i podpłytkowe do kabin prysznicowych | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy

Brodziki prysznicowe to rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz sposób na szybkie odświeżenie. Jest on podporą i fundamentem dla kabiny prysznicowej, zaś wraz z nią staje się nieodzownym kompletem, który doskonale sprawdzi się w każdej łazience. 

Gdy wymiary łazienki na to pozwalają, większość osób a także projektantów wnętrz stara się go umiejscowić wraz z wanną. Gdy łazienka jest jednak małych rozmiarów, ze względu na swój praktyczny kształt oraz rozmiar, wybierana jest sama kabina prysznicowa wraz z brodzikiem. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz dostępnych kształtów, ich dostosowanie do miejsca przeznaczenia jest bajecznie proste. Brodziki prysznicowe tworzy się w taki sposób, aby były estetyczne oraz dobrze prezentowały się w łazience. Idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie design, są więc brodziki niskie, które dodatkowo są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. 

Brodziki prysznicowe tworzy się między innymi z akrylu, ceramiki lub stali. Akrylowe komponenty są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających oszczędności podczas budowy czy remontu. Niezależnie jednak od wyboru, brodzik prysznicowy to produkt łatwy w montażu, łatwy w utrzymaniu czystości, a także wygodny podczas użytkowania. 

Produkt dodany do porównania