Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 30,00 zł - 3 607,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Gwarancja

Gwarancja

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Brodziki prysznicowe

Aktywne filtry

Deante

Brodzik akrylowy półokrągły 80x80 Deante Plus II

Cena regularna 649,00 zł Cena 551,00 zł -98,00 zł

Półokrągły brodzik Plus II wykonany został z trwałego akrylu, który nie traci swojego połysku nawet przy długim użytkowaniu. Jego idealnie gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. W zestawie znajduje się metalowy stelaż z regulowanymi nóżkami. Do brodzika można dokupić syfon NHC_025C lub półsyfon NHC_620K i korek Click-clack, które dostępne są w ofercie Deante. 

Brodziki prysznicowe i podpłytkowe do kabin prysznicowych | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy

Brodziki prysznicowe to rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz sposób na szybkie odświeżenie. Jest on podporą i fundamentem dla kabiny prysznicowej, zaś wraz z nią staje się nieodzownym kompletem, który doskonale sprawdzi się w każdej łazience. 

Gdy wymiary łazienki na to pozwalają, większość osób a także projektantów wnętrz stara się go umiejscowić wraz z wanną. Gdy łazienka jest jednak małych rozmiarów, ze względu na swój praktyczny kształt oraz rozmiar, wybierana jest sama kabina prysznicowa wraz z brodzikiem. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz dostępnych kształtów, ich dostosowanie do miejsca przeznaczenia jest bajecznie proste. Brodziki prysznicowe tworzy się w taki sposób, aby były estetyczne oraz dobrze prezentowały się w łazience. Idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie design, są więc brodziki niskie, które dodatkowo są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. 

Brodziki prysznicowe tworzy się między innymi z akrylu, ceramiki lub stali. Akrylowe komponenty są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających oszczędności podczas budowy czy remontu. Niezależnie jednak od wyboru, brodzik prysznicowy to produkt łatwy w montażu, łatwy w utrzymaniu czystości, a także wygodny podczas użytkowania. 

Produkt dodany do porównania