Brodziki prysznicowe

Aktywne filtry

Brodziki prysznicowe i podpłytkowe do kabin prysznicowych | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy

Brodziki prysznicowe to rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz sposób na szybkie odświeżenie. Jest on podporą i fundamentem dla kabiny prysznicowej, zaś wraz z nią staje się nieodzownym kompletem, który doskonale sprawdzi się w każdej łazience. 

Gdy wymiary łazienki na to pozwalają, większość osób a także projektantów wnętrz stara się go umiejscowić wraz z wanną. Gdy łazienka jest jednak małych rozmiarów, ze względu na swój praktyczny kształt oraz rozmiar, wybierana jest sama kabina prysznicowa wraz z brodzikiem. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz dostępnych kształtów, ich dostosowanie do miejsca przeznaczenia jest bajecznie proste. Brodziki prysznicowe tworzy się w taki sposób, aby były estetyczne oraz dobrze prezentowały się w łazience. Idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie design, są więc brodziki niskie, które dodatkowo są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. 

Brodziki prysznicowe tworzy się między innymi z akrylu, ceramiki lub stali. Akrylowe komponenty są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających oszczędności podczas budowy czy remontu. Niezależnie jednak od wyboru, brodzik prysznicowy to produkt łatwy w montażu, łatwy w utrzymaniu czystości, a także wygodny podczas użytkowania. 

Produkt dodany do porównania