Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 30,00 zł - 3 570,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Gwarancja

Gwarancja

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Brodziki prysznicowe

Aktywne filtry

Montaż brodzików z serii Protos jest szybki i prosty, może wykonać go samodzielnie jedna osoba.  Brodzik można zamontować bezprogowo (rozwiązanie to docenią wszyscy użytkownicy, a szczególnie seniorzy lub osoby z ograniczeniami ruchowymi). Powierzchnia o białej kamienistej strukturze (RAL 9003; klasa antypoślizgowa „A” zgodnie z DIN 51097) zapewnia komfort użytkowania i zmniejsza ryzyko upadków spowodowanych poślizgnięciem.  Seria ta idealnie wpasuje się do każdej przestrzeni łazienkowej ponieważ istnieje możliwość docięcia brodzika do odpowiedniego wymiaru. 

Oprócz brodzika w zestawie znajduje się maskownica M1.

Kształt: kwadratowy

Materiał: kompozyt Stonicryl®

Kolor: biały, struktura

Sposób montażu: w posadzce, na posadzce

Średnica odpływu: 90mm

Wysokość: 3,5cm.

Głębokość: spad do 2%

Brodziki prysznicowe i podpłytkowe do kabin prysznicowych | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy

Brodziki prysznicowe to rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz sposób na szybkie odświeżenie. Jest on podporą i fundamentem dla kabiny prysznicowej, zaś wraz z nią staje się nieodzownym kompletem, który doskonale sprawdzi się w każdej łazience. 

Gdy wymiary łazienki na to pozwalają, większość osób a także projektantów wnętrz stara się go umiejscowić wraz z wanną. Gdy łazienka jest jednak małych rozmiarów, ze względu na swój praktyczny kształt oraz rozmiar, wybierana jest sama kabina prysznicowa wraz z brodzikiem. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz dostępnych kształtów, ich dostosowanie do miejsca przeznaczenia jest bajecznie proste. Brodziki prysznicowe tworzy się w taki sposób, aby były estetyczne oraz dobrze prezentowały się w łazience. Idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie design, są więc brodziki niskie, które dodatkowo są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. 

Brodziki prysznicowe tworzy się między innymi z akrylu, ceramiki lub stali. Akrylowe komponenty są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających oszczędności podczas budowy czy remontu. Niezależnie jednak od wyboru, brodzik prysznicowy to produkt łatwy w montażu, łatwy w utrzymaniu czystości, a także wygodny podczas użytkowania. 

Produkt dodany do porównania