Filtruj według

Cena

Cena

  • 296,00 zł - 1 129,00 zł

Zlewozmywaki z baterią

Aktywne filtry

Zlewozmywak granitowy z baterią 1-komorowy z ociekaczem Deante Evora
  • -150,00 zł
  • Nowy
Deante

Zlewozmywak granitowy z baterią 1-komorowy z ociekaczem Deante Evora

Cena regularna 999,00 zł Cena 849,00 zł -150,00 zł

Komplet obejmuje zlewozmywak granitowy wraz z osprzętem oraz baterię kuchenną z elastyczną wylewką. Kupując gotowy zestaw, masz pewność, że wszystko idealnie do siebie pasuje. Zlewozmywak wykonany jest z trwałego granitu i wyposażony w korek automatyczny. Dołączony Syfon Space Saver dzięki teleskopowej budowie zajmuje bardzo mało miejsca w szafce. Natomiast bateria posiada elastyczną wylewkę, która ułatwia codzienne prace kuchenne takie jak napełnienie wodą dużych naczyń czy garnków. Całość wykończona w czarnym macie doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i industrialnych wnętrz.

Zlewozmywak granitowy z baterią 1-komorowy z ociekaczem z dozownikiem
  • -135,00 zł
  • Nowy
Deante

Zlewozmywak granitowy 1-komorowy Corio Deante grafit bateria dozownik

Cena regularna 899,00 zł Cena 764,00 zł -135,00 zł

Komplet obejmuje zlewozmywak granitowy wraz z osprzętem, baterię kuchenną oraz dozownik płynu do mycia naczyń. Kupując gotowy zestaw, masz pewność, że wszystko idealnie do siebie pasuje. Zlewozmywak wykonany jest z trwałego granitu, odpornego na uderzenia i wysoką temperaturę. Bateria wyposażona jest w aerator napowietrzający strumień wody oraz w obrotową wylewkę. Całość dopełnia dozownik płynu do mycia naczyń. Bateria i dozownik wykończone są w eleganckim czarnym macie i świetnie współgrają z ciemnym, grafitowym zlewozmywakiem. Cały zestaw z powodzeniem odnajdzie się w nowoczesnej kuchni, która uwielbia innowacje i maksymalnie wykorzystuje przestrzeń.

Zlewozmywaki z baterią to nierozłączna para, dlatego najlepiej kupować je w zestawie. Dlaczego? Otóż korzyści jest kilka. Po pierwsze, będziemy mieć pewność, że oba elementy doskonale do siebie pasują i to zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym, gdyż zapewne współgrają ze sobą i kolorystycznie, i pod względem materiałów z których zostały wykonane. Po drugie, niema żadnych problemów z instalacją takiego zestawu, gdyż zawiera on wszystkie niezbędne części, więc nie trzeba się dodatkowo martwić. Po trzecie, jest to także wygodne rozwiązanie, bowiem załatwiamy dwie sprawy przy jednym podejściu, więc nie tracimy cennego czasu. Po czwarte, zakup zlewozmywaka z baterią jest również bardzo opłacalny- cena kompletu niemal zawsze jest dużo niższa, niż byśmy kupowali poszczególne elementy osobno. 

W naszej ofercie dostępne są zlewozmywaki z baterią pochodzące od różnych producentów, zróżnicowane pod względem materiału wykonania, koloru, wielkości czy budowy. Dzięki takiemu kompletowi możesz mieć pewność, że całość będzie działać prawidłowo przez wiele lat.

Produkt dodany do porównania