Filtruj według

Cena

Cena

  • 534,00 zł - 1 344,00 zł

Kesmet

Aktywne filtry

Kesmet - akcesoria łazienkowe | Era Łazienki

Firma powstała ponad 25 lat temu. W początkowej fazie nastawiona była na ślusarstwo ogólne. Dopiero z czasem, marka utożsamiając się z branżą spożywczą, wyspecjalizowała się w obróbce stali kwasoodpornej oraz nierdzewnej. Obecnie jest to wiodący producent akcesoriów łazienkowych, takich jak odpływy liniowe, listwy, profile oraz inne elementy wykończeniowe. Jako jedna z niewielu firm może pochwalić się produkcją odpływów liniowych do rozmiaru 300 cm.

Kesmet do każdego z klientów podchodzi indywidualnie, dlatego sprzedawane przez markę produkty,  w przypadku zamówień niestandardowych, wytwarza się bardzo skrupulatnie pod dane zamówienie. Wyposażenie łazienek 

Prócz standardowych produktów marki, w naszym sklepie można nabyć również odwodniania liniowe narożne lub ścienne. Kesmet to marka godna zaufania. Fabrykę opuszczają komponenty tylko najlepszej jakości, trwałe, estetyczne oraz odporne na niekorzystne warunki i środki chemiczne.  Producent na sprzedawane produkty udziela wieloletniej gwarancji. 

Produkt dodany do porównania