- Kabiny typu Walk-in to nowa jakość w naszych łazienkach, która każdą zmieni w modne, designerskie pomieszczenie z klasą. Rozwiązanie to cieszy się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. System polega na wydzieleniu przestrzeni taflami bezpiecznego szkła i wsporników.

- Przedmiotem sprzedaży jest kabina w szkle przejrzystym bez brodzika.

- Kabina składa się z frontu W6 i ścianki bocznej W5.

- Kabina jest uniwersalna, można zamontować ją zarówno jako wersję lewą, jak i prawą.

- Szkło o grubości 8 mm pokryte powłoką Easy Clean, która optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Dzięki powłoce EasyClean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i są one łatwiejsze do usunięcia. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie standardowej kabiny. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.

- System mocowania do ściany za pomocą klamer zlicowanych z taflą szkła - jednolita powierzchnia ułatwiająca czyszczenie kabiny.

- Możliwość montażu klamer w dwóch opcjach: z profilem uszczelniającym (umożliwia niwelację krzywizny ściany do ok. 10 mm) lub bez użycia profilu (w przypadku idealnie prostych ścian).

- Eleganckie chromowane detale.

- Mosiężny stabilizator - zapewnia solidną konstrukcję kabiny.

- Kabinę można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach. Standardowo kabiny dopasowane są do montażu na brodziku o określonych wymiarach i właśnie te wymiary są podane w nazwie kabiny lub jej części. Rzeczywiste wymiary gabarytowe kabiny są nieco mniejsze od nominalnych podanych w nazwie artykułu. Jeśli planują Państwo montaż kabiny bezpośrednio na posadzce, proszę zwrócić uwagę na wymiary gabarytowe (X1, X2) oraz wymiary do osi szyby (Y1, Y2), które podane są na rysunku technicznym.

Opcje dodatkowo płatne (zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny i określenia terminu realizacji):

1) Kabina wykonana na dowolny wymiar w szkle:

- przejrzystym,

- brązowym,

- grafitowym,

- satynowym,

- mirror (lustrzane),

- intimato (z satynowym pasem na środku szyby),

- UltraClear - Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

2) Kabina z grawerem lub nadrukiem na szkle.

3) Kabina z profilami wykonanymi w technologii Chrome+ zapewniającej większy połysk.

4) Kabina z klamrami wewnętrznymi (w przypadku braku możliwości zamocowania standardowej klamry).

5) Teleskopowy wspornik dosufitowy - w przypadku braku możliwości montażu standardowego wspornika.

6) Kabina z wieszakiem na ręcznik montowanym do szyby lub do szyby i ściany łazienki.

383170-01-01 383150-01-01

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
200cm
Wysyłka
do 5 dni
Dłuższy Bok
80cm
90cm
100cm
110cm
120cm
130cm
140cm
Krótszy bok
80cm
90cm
100cm
Wejście
Bezdrzwiowe (walk-in)
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
chrom

Specyficzne kody

ean13
5902738090467

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania