Filtruj według

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 819,00 zł - 5 746,00 zł

Wysokość

Wysokość

Dostępność

Dostępność

Gwarancja

Gwarancja

Wejście

Wejście

Kabiny walk-in

Aktywne filtry

Kabiny walk-in to nowy trend, który pojawia się coraz częściej w Polskich łazienkach. Jest to nowy typ kabin, zaprojektowany na potrzebny młodego stylu modernistycznego. Kabiny walk-in spotyka się więc głównie w łazienkach aranżowanych na styl nowoczesny. 

Kabina tego typu nie posiada brodzika, jest ona przymocowana bezpośrednio do podłoża. Stąd też nazwa- walk-in- ponieważ można wziąć kąpiel bez konieczności przekraczania jakiejkolwiek przeszkody, czyli z marszu. Kabiny te charakteryzuje także brak najważniejszego elementu – drzwi. Otwarta przestrzeń bez brodzika, z delikatnym odpływem liniowym, stanowi więc integralną część łazienki. 

Zaletami tego typu kabin prysznicowych jest łatwość w ich pielęgnacji oraz czyszczeniu. Kabiny zbudowane są w taki sposób, aby pryskająca woda nie wylewała się poza obszar przestrzeni kąpielowej. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w przypadku osób niepełnosprawnych oraz z ograniczonymi zdolnościami ruchowymi. Kabina walk-in, dzięki otwartej przestrzeni, nie zatrzymuje ciepłego powietrza, dzięki temu użytkownik po zakończeniu kąpieli unika nieprzyjemnego uderzenia zimnym powietrzem, które spotyka się w kabinach zamkniętych. 

Prosta budowa kabiny, najczęściej bez elementów ruchomych sprawi, że prysznic będzie służył przez wiele lat, nie wymagając napraw i konserwacji.

Produkt dodany do porównania