Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 300,00 zł - 4 620,00 zł

Baterie łazienkowe Green Home Design

Aktywne filtry

Bateria łazienkowa Green Home Design

Wyposażenie łazienki wcale nie musi być nudne. Doskonałym potwierdzeniem tych słów są baterie łazienkowe Green Home Design. To unikatowe i designerskie, ręcznie wykonywane baterie, do których produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości drewno.  Brzmi niesamowicie, a jeszcze lepiej się prezentuje.

Baterie łazienkowe polskiej marki Green Home Design, która jako jedyna na świecie tworzy baterie z wykorzystaniem drewna, pełnią dwie istotne funkcje w łazience- użytkową oraz dekoracyjną. W ofercie producenta dostępne są baterie umywalkowe stojące, baterie natryskowe oraz baterie wannowe ścienne i baterie wannowe wolnostojące. Istnieje także możliwość wyboru spośród 12 rodzajów drewna w ofercie podstawowej.

Baterie łazienkowe Green Home Design to produkty o niezwykłej trwałości- drewno użyte do ich produkcji poddawane jest specjalnej obróbce, impregnowane oraz lakierowane, dzięki czemu zyskuje wysoką odporność mechaniczną oraz na niekorzystne warunki, takie jak woda i wilgoć. Gotowy wyrób jest łatwy w utrzymaniu czystości, zaś producent obejmuje go 5-letnią gwarancją.

Produkt dodany do porównania