Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 108,00 zł - 1 499,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Baterie natryskowe

Aktywne filtry

Baterie natryskowe | Era Łazienki

Baterie natryskowe występują w każdej łazience i umieszczane są pod prysznicem bądź przy wannie. Pozwalają na wygodne korzystanie z nich, a także- ze względu na swoją budowę- na odpowiednie zabezpieczenie łazienki przed zachlapaniem wodą.

Baterie natryskowe przystosowane są do montażu ściennego, przy czym może to być montaż zarówno natynkowy- ten łatwiejszy i mniej inwazyjny, jak i podtynkowy- wymagający większej ingerencji w ściany łazienki.

Bateria natryskowa daje możliwość podłączenia słuchawki prysznicowej, dzięki czemu nie tylko można wciąż wygodną, relaksującą kąpiel, ale także wykorzystać do umycia różnych przedmiotów, prysznica bądź wanny. Wyróżniamy kilka rodzajów baterii natryskowych- ścienne, podtynkowe, z termostatem lub bez, z zestawem prysznicowym.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór baterii natryskowych pochodzących od różnych producentów. Wszystkie produkty cechuje jednak wysoka jakość tak, by służyły jak najdłużej i były bezawaryjne. Niezależnie od stylu łazienki, który posiadasz bądź na który się decydujesz, u nas z pewnością wybierzesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Produkt dodany do porównania