Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 435,00 zł - 1 756,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Brodziki prysznicowe 90x90

Aktywne filtry

Brodziki 90x90 - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy 90x90

Brodziki prysznicowe 90x90 to najczęściej wybierany rozmiar brodzika, będący połączeniem oszczędności miejsca oraz komfortu użytkowania. Są to standardowe wymiary, pozwalające na montaż zarówno w przestronnej, jak i niewielkiej łazience. 

Brodzik 90x90 to także unikatowe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdej łazience, bez względu na jej styl- czy to klasyczny, czy też nowoczesny. Wymiar ten pozwala na pełen komfort użytkowania, przy jednoczesnym, maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni łazienki.

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli brodzików prysznicowych o konkretnym wymiarze 90x90 cm, jednak różniących się pomiędzy sobą wyglądem, wysokością, dodatkowymi akcentami czy kształtem- może to być bowiem brodzik 90x90 kwadratowy bądź półokrągły, zapewniający większy obszar użytkowy podczas kąpieli. Dostępne są modele pozwalające na montaż brodzika w rogu pomieszczenia, jak i takie, które można ustawić pośrodku którejś ze ścian. Dzięki temu mamy większe możliwości w kwestii funkcjonalnego rozplanowania swojej łazienki.

Produkt dodany do porównania