Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 535,00 zł - 1 140,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Gwarancja

Gwarancja

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Brodziki prysznicowe pięciokątne

Aktywne filtry

Brodziki pięciokątne - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy pięciokątny

Brodziki prysznicowe pięciokątne to rozwiązanie dedykowane zwłaszcza łazienkom niewielkim, o nietypowych kształtach i rozmiarach. Same spełniają ten warunek, więc będą idealnie pasować do takich nietuzinkowych wnętrz, dodając im oryginalnego charakteru. Jednocześnie są one niezwykle funkcjonalne, gdyż pasują do narożników i wnęk, pozwalając na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. 

Brodziki pięciokątne posiadają dwa boki na bazie kąta prostego, dzięki czemu można je ulokować w rogu łazienki, a także trzy boki z  przodu, tworzące dwa rogi i linię prostą z przodu, gdzie zwykle montowane są drzwi do kabiny prysznicowej. Taki kształt sprawia, iż z zewnątrz maksymalnie wykorzystuje się przestrzeń łazienki, zaś wewnątrz nadal jest wystarczająco miejsca, by móc komfortowo z niego korzystać. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej także umieścić inne elementy wyposażenia łazienki, takie jak szafka z umywalką czy kosz na pranie.

W naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę brodzików pięciokątnych w różnych wielkościach i kształtach, dzięki czemu z pewnością dopasujesz odpowiedni do rozmiarów i budowy swojej łazienki.

Produkt dodany do porównania