Parawan nawannowy dwuczęściowy Essenza Pro Brushed GunMetal PND II w szkle przejrzystym z detalami w kolorze szczotkowanego GunMetalu.

- Zdjęcia są poglądowe i nie odzwierciedlają rzeczywistych wymiarów parawanu.

- Pierwsze skrzydło przy ścianie jest nieruchome, drugie skrzydło jest uchylne na zewnątrz wanny.

- System mocowania do ściany za pomocą klamer z możliwością montażu w dwóch opcjach: z profilem uszczelniającym (umożliwia niwelację krzywizny ściany) lub bez użycia profilu (w przypadku idealnie prostych ścian).

- Klamry i zawiasy zostały zlicowane z taflą szkła - jednolita powierzchnia ułatwia czyszczenie parawanu.

- Szkło bezpieczne, hartowane o grubości 6 mm, pokryte powłoką EasyClean, która ułatwia utrzymanie parawanu w czystości. Dzięki powłoce EasyClean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i są one łatwiejsze do usunięcia. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie standardowego parawanu. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.

Opcje dodatkowo płatne (zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny i określenia terminu realizacji):

1) Parawan wykonany na dowolny wymiar w szkle: przejrzystym, brązowym, grafitowym, satynowym, mirror (lustrzanym), intimato lub UltraClear.

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

2) Parawan z grawerem lub nadrukiem na szkle.

10102100-92-01L

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
150cm
Szerokość
100cm
110cm
120cm
130cm
140cm
Wysyłka
do 5 dni
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
szczotkowany GunMetal

Specyficzne kody

ean13
5904295106889

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania