- Przedmiotem sprzedaży jest kabina w szkle przejrzystym bez brodzika.

- Zdjęcia są poglądowe i nie odzwierciedlają rzeczywistych wymiarów kabiny.

- Drzwi otwierają się tylko na zewnątrz kabiny.

- Hartowane szkło o grubości 6 mm pokryte powłoką EasyClean, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Dzięki powłoce EasyClean na powierzchni szkła osadza się mniej zanieczyszczeń i są one łatwiejsze do usunięcia. Oszczędzają Państwo czas, który należy poświęcić na czyszczenie standardowej kabiny. Oszczędzają Państwo środki czystości, gdyż do czyszczenia wystarczy miękka wilgotna ściereczka zamiast silnych środków chemicznych.

- Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi - zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę.

- Zawiasy zostały zlicowane z taflą szkła - jednolita powierzchnia ułatwiająca czyszczenia kabiny.

- Mechanizm niwelujący krzywizny ściany - ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny.

- Eleganckie złote detale.

- Kabinę można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach.

- Możliwość montażu kabiny bez listwy progowej. W komplecie są wszystkie elementy potrzebne do montażu kabiny z listwą progową, jak i bez listwy progowej.

- Standardowo kabiny dopasowane są do montażu na brodziku o określonych wymiarach i właśnie te wymiary są podane w nazwie kabiny lub jej części. Rzeczywiste wymiary gabarytowe kabiny są nieco mniejsze od nominalnych podanych w nazwie artykułu. Jeśli planują Państwo montaż kabiny bezpośrednio na posadzce, proszę zwrócić uwagę na wymiary gabarytowe (X1, X2) oraz wymiary do osi szyby (Y1, Y2), które podane są na rysunku technicznym.

Opcje dodatkowo płatne (zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny i określenia terminu realizacji):

1) Profile poszerzające o 2 cm.

2) Możliwość naniesienia na szkło graweru lub nadruku.

3) Kabina wykonana na dowolny wymiar w szkle: przejrzystym, brązowym, grafitowym, satynowym, mirror (lustrzanym), intimato (z satynowym pasem na środku szyby) lub UltraClear. 

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o wyjątkowej jasności i przejrzystości. Nowe rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych barw oraz przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

4) Kabina z wieszakiem na ręcznik montowanym obustronnie do szyby.

1385021-09-01L 2x1384048-01-01

dane techniczne

Gwarancja
3 lata
Wysokość
200cm
Wysyłka
do 5 dni
Dłuższy Bok
80cm
90cm
100cm
110cm
120cm
Krótszy bok
70cm
75cm
80cm
90cm
100cm
Wejście
Drzwi uchylne
Kolor szkła
przejrzyste
Kolor profilu
złoty

Specyficzne kody

ean13
5904295985262

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do porównania