Filtruj według

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 129,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Haczyki

Aktywne filtry

Ręczniki, szlafroki, ubrania- łazienka jest miejscem, w którym materiały te są koniecznością. Niestety często lądują one na blacie bądź podłodze, gdyż brakuje nam miejsca na właściwe ich przechowywanie. A tymczasem wystarczy proste i tanie rozwiązanie, jakim jest zakup haczyków łazienkowych, które pozwolą nam odpowiednio zagospodarować wolną przestrzeń w naszej łazience i co najważniejsze- raz na zawsze zachować w niej porządek. 

Haczyki to forma wieszaków, na których śmiało możemy powiesić zarówno niewielkie ręczniki służące do wycierania rąk, jak również duże ręczniki kąpielowe oraz elementy garderoby. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu nie tylko zyskamy porządek, ale także sprawimy, iż mokre ręczniki będą miały możliwość szybszego wyschnięcia. Jest to więc w pełni praktyczne rozwiązanie.

W naszej ofercie dostępne są haczyki w różnych formach, wzorach, kolorach. Istotny jest tu również sposób ich mocowania- niektóre z nich mocowane są za pomocą przyssawki, inne z użyciem specjalnej taśmy klejącej, a jeszcze inne w sposób inwazyjny, poprzez przykręcenie do ściany.

Produkt dodany do porównania