Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 659,00 zł

Dostępność

Dostępność

Półki

Aktywne filtry

Półki łazienkowe to praktyczne rozwiązanie, pozwalające zyskać dodatkową, cenną przestrzeń w naszej łazience. Stanowią one doskonałą alternatywę mebli łazienkowych, przy czym są zdecydowanie tańszą opcją, a po drugie zwykle zabierają mniej miejsca.

Na pólkach w łazience możemy umieścić dosłownie wszystko- kosmetyki, ręczniki, środki czystości, sprzęt i narzędzia pielęgnacyjne, drobne akcesoria i masę innych rzeczy. Szczególne znaczenie mają tu półki wiszące, pozwalające w maksymalny sposób wykorzystać wolną przestrzeń.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment, który stanowią półki różnego rodzaju. Są to akcesoria różniące się materiałem, z którego zostały wykonane, rozmiarem, kształtem, wzorem, kolorem, funkcją. Warto zaznaczyć, że niektóre modele są dedykowane poszczególnym miejscom, jak na przykład półki pod lustro, półki pod prysznic, półki narożne.

Wybierając akcesoria do swojej łazienki należy kierować się przede wszystkim ich funkcjonalnością, ale nie zapominając również o aspekcie wizualnym- dobrze dopasowany produkt sprawi, iż łazienka nabierze wyjątkowego charakteru.

Produkt dodany do porównania