Filtruj według

Cena

Cena

  • 58,00 zł - 199,00 zł

Mydelniczki

Aktywne filtry

Jeśli zamiast mydła w płynie preferujesz tradycyjne rozwiązanie i używasz na co dzień mydła w kostce, warto wyposażyć swoją łazienkę w mydelniczkę. Jest to prosty i niewielki element wyposażenia łazienki, ale jakże funkcjonalny. Oczywiście wymogiem współczesnych czasów jest nie tylko praktyczność produktów, ale także ich wygląd.

Mydelniczki to produkty, które posiadamy w swojej ofercie. Choć wszystkie mają jeden cel- trzymać w ryzach nasze mydło w kostce, różnią się między sobą pod wieloma względami. I tak dostępne są modele plastikowe, metalowe, szklane lub ceramiczne, wiszące lub stojące oraz wyposażone w ociekacz, dzięki czemu pozostaje twarde.

Najchętniej wybierane są mydelniczki wiszące, bowiem nie zabierają przestrzeni umywalkowej, niema możliwości strącenia ich podczas użytkowania umywalki a także rozwiązanie to wygląda bardzo estetycznie. 

Wybierając produkt do swojej łazienki warto zwrócić uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale także na aspekty wizualne- dobrym rozwiązaniem będzie dopasowanie mydelniczki do armatury- pod względem materiałów, z których zarówno jedno, jak i drugie zostało wykonane. 

Produkt dodany do porównania