Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 3 936,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Zestawy prysznicowe

Aktywne filtry

Zestaw prysznicowy podtynkowy Arnika Deante NACD9TP
  • -165,00 zł
  • Nowy
Deante

Zestaw prysznicowy podtynkowy Arnika Deante NACD9TP

Cena regularna 1 099,00 zł Cena 934,00 zł -165,00 zł

Zestaw prysznicowy Arnika składa się z podtynkowej baterii oraz słuchawki prysznicowej umocowanej na eleganckim drążku. Mosiężny uchwyt słuchawki jest ruchomy, można go przesuwać do dowolnej pozycji. Słuchawka prysznicowa wyposażona jest w 3 rodzaje strumienia: deszczowy, mieszany i hydromasaż oraz system Anti-calc, który ułatwia utrzymanie jej w czystości. Bateria wykończona jest w efektownym kolorze titanium, będącym kompromisem między szarością, ciemnym grafitem, czernią i brązem. 

Deszczownica z baterią wannową Coriander Deante czarna NACN1JM
  • -510,00 zł
  • Nowy
Deante

Deszczownica z baterią wannową Coriander Deante czarna NACN1JM

Cena regularna 1 699,00 zł Cena 1 189,00 zł -510,00 zł

Deszczownia Coriander z baterią wannową zapewni Ci komfort kąpieli zarówno w wannie jak i pod prysznicem. Stalowa głowica natryskowa oraz słuchawka wyposażone są w system Anti-calc, który ułatwia pozbycie się wapiennego osadu i utrzymanie produktu w czystości. Mechaniczny, ceramiczny przełącznik funkcji, umożliwia zmianę wypływu strumienia wody nawet przy niskim ciśnieniu. Natomiast regulowany rozstaw górnej deszczowni pozwala na dowolne ustawienie jej wysokości. Całość wykończona jest w eleganckiej, matowej czerni.

Zestaw prysznicowy 1-funkcyjny z drążkiem Arnika Deante NQAD61K
  • -87,00 zł
  • Nowy
Deante

Zestaw prysznicowy 1-funkcyjny z drążkiem Arnika Deante NQAD61K

Cena regularna 579,00 zł Cena 492,00 zł -87,00 zł

Natryskowy zestaw z kolekcji Arnika to połączenie tradycji z wyjątkowym wykończeniem titanium. W skład zestawu wchodzi słuchawka prysznicowa z wężem umocowana na eleganckim drążku. Mosiężny chwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji. Słuchawka prysznicowa posiada 3 funkcje strumienia: strumień deszczowy, mieszany i hydromasaż. Wyposażona jest także w system anti-calc, który ułatwia czyszczenie jej z osadu oraz kamienia.

Zestaw prysznicowy podtynkowy czarny nero Arnika Deante
  • -150,00 zł
Deante

Zestaw prysznicowy podtynkowy czarny nero Arnika Deante

Cena regularna 999,00 zł Cena 849,00 zł -150,00 zł

W skład zestawu podtynkowego Arnika wchodzi słuchawka prysznicowa z wężem, umocowana na stylowym drążku oraz bateria podtynkowa. Mosiężny uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji. Jednouchwytowa bateria posiada wygodną dźwignię oraz ceramiczną głowicę. Całość wykończona jest w eleganckiej, matowej czerni. 

Deante

Zestaw prysznicowy chrom Arnika Deante NQA041K

Cena regularna 299,00 zł Cena 254,00 zł -45,00 zł

Zestaw natryskowy Arnika składa się ze słuchawki natryskowej, węża z systemem Anti-twist oraz okrągłego uchwytu ściennego. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż. Uchwyt jest ruchomy, posiada regulowany kąt nachylenia słuchawki. Całość wykończona jest w eleganckim, błyszczącym chromie.

Zestaw prysznicowy podtynkowy chrom Arnika Deante
  • -135,00 zł
Deante

Zestaw prysznicowy podtynkowy chrom Arnika Deante

Cena regularna 899,00 zł Cena 764,00 zł -135,00 zł

Komplet podtynkowy Arnika składa się ze słuchawki prysznicowej z wężem, umocowanej na eleganckim drążku oraz podtynkowej baterii. Mosiężny uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji. Słuchawka prysznicowa posiada 3 funkcje strumienia: strumień deszczowy, hydromasaż i mieszany oraz system anti-calc, ułatwiający czyszczenie jej z osadu i kamienia. Bateria jest jednouchwytowa, z wygodną dźwignią i ceramiczną głowicą. Wszystko wykończone w eleganckim, błyszczącym chromie. 

Deante

Zestaw prysznicowy złoty Arnika Deante NQAZ41K

Cena regularna 499,00 zł Cena 424,00 zł -75,00 zł

W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka z systemem Anti-calc, wąż natryskowy oraz uchwyt punktowy. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż. Mosiężny uchwyt posiada regulację kąta nachylenia słuchawki, natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu Anti-twist. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym, złotym kolorze nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. 

Zestaw prysznicowy podtynkowy z półką Arnika Deante chrom
  • -225,00 zł
Deante

Zestaw prysznicowy podtynkowy z półką Arnika Deante chrom

Cena regularna 1 499,00 zł Cena 1 274,00 zł -225,00 zł

Podtynkowy zestaw z serii Arnika to idealnie dobrane elementy, które zapewnią Ci komfort kąpieli pod prysznicem. Okrągła, stalowa głowica wyposażona została w strumień deszczowy oraz system Anti-calc, który przeciwdziała osadzeniu się kamienia. Bateria z przełącznikiem natrysku umożliwia przełączenie źródła wody między deszczownicą a słuchawką prysznicową, nawet przy małym strumieniu. Przyłącze kątowe oprócz tradycyjnego przeznaczenia pod uchwyt na słuchawkę, pełni również funkcję praktycznej półki na kosmetyki. W zestawie znajduje się również dedykowana słuchawka prysznicowa oraz wąż z funkcją Anti-twis, która zapobiega skręcaniu się podczas użytkowania.

Zestawy prysznicowe | Era Łazienki

Zestawy prysznicowe to z pewnością coś, nad czym warto się zastanowić, chcąc wyposażyć swoją kabinę prysznicową w niezbędne elementy, które pozwolą na komfortowe użytkowanie prysznica. Oczywiście możliwe jest samodzielne dobieranie pojedynczych akcesoriów, jednak wyłącznie gotowy zestaw prysznicowy będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję.

W naszej ofercie dostępne są zestawy prysznicowe różnego rodzaju, składające się z danej ilości elementów a także posiadające dodatkowe funkcje. Co więcej, zestawy te mogą posiadać baterię klasyczną lub termostatyczną, mogą być montowane podtynkowo bądź natynkowo. Podstawowy zestaw natryskowy składa się ze słuchawki i węża prysznicowego. Z kolei największą popularnością cieszy się zestaw prysznicowy z deszczownicą, a więc dodatkowo drążek prysznicowy wraz z głowicą deszczową, który zapewnia większy komfort kąpieli.

Zakup zestawu prysznicowego to także rozwiązanie wygodne, gdyż nie wymaga dopasowywania poszczególnych elementów, a także znacznie bardziej estetyczne, bowiem wszystkie elementy zestawu doskonale do siebie pasują.

Produkt dodany do porównania