Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 6 521,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Zestawy prysznicowe

Aktywne filtry

Zestaw prysznicowy podtynkowy Silia Deante złoto szczotkowane z główką prysznicową
  • -495,00 zł
Deante

Zestaw prysznicowy podtynkowy Silia Deante złoto szczotkowane z główką prysznicową

Cena regularna 3 299,00 zł Cena 2 804,00 zł -495,00 zł

Zestaw prysznicowy podtynkowy z Silia Deante w kolorze złota szczotkowanego to doskonały wybór dla osób poszukujących eleganckiego i funkcjonalnego rozwiązania do swojej łazienki. Ten kompletny zestaw składa się z wylewki ściennej z główką prysznicową, baterii, węża, słuchawki natryskowej i przyłącza kątowego, zapewniając pełną funkcjonalność i wygodę podczas użytkowania.

Zestaw prysznicowy podtynkowy Silia Deante nero czarny
  • -315,00 zł
Deante

Zestaw prysznicowy podtynkowy Silia Deante nero czarny

Cena regularna 2 099,00 zł Cena 1 784,00 zł -315,00 zł

Zestaw prysznicowy podtynkowy z Silia Deante w kolorze nero to doskonały wybór dla osób poszukujących eleganckiego i funkcjonalnego rozwiązania do swojej łazienki. Ten kompletny zestaw składa się z wylewki ściennej z główką prysznicową, baterii, węża, słuchawki natryskowej i przyłącza kątowego, zapewniając pełną funkcjonalność i wygodę podczas użytkowania.

Zestaw prysznicowy podtynkowy stal szczotkowana Silia Deante
  • -420,00 zł
Deante

Zestaw prysznicowy podtynkowy Silia Deante stal szczotkowana

Cena regularna 2 799,00 zł Cena 2 379,00 zł -420,00 zł

Zestaw prysznicowy podtynkowy z Silia Deante w kolorze stali szczotkowanej to doskonały wybór dla osób poszukujących eleganckiego i funkcjonalnego rozwiązania do swojej łazienki. Ten kompletny zestaw składa się z wylewki ściennej z główką prysznicową, baterii, węża, słuchawki natryskowej i przyłącza kątowego, zapewniając pełną funkcjonalność i wygodę podczas użytkowania.

Zestawy prysznicowe | Era Łazienki

Zestawy prysznicowe to z pewnością coś, nad czym warto się zastanowić, chcąc wyposażyć swoją kabinę prysznicową w niezbędne elementy, które pozwolą na komfortowe użytkowanie prysznica. Oczywiście możliwe jest samodzielne dobieranie pojedynczych akcesoriów, jednak wyłącznie gotowy zestaw prysznicowy będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję.

W naszej ofercie dostępne są zestawy prysznicowe różnego rodzaju, składające się z danej ilości elementów a także posiadające dodatkowe funkcje. Co więcej, zestawy te mogą posiadać baterię klasyczną lub termostatyczną, mogą być montowane podtynkowo bądź natynkowo. Podstawowy zestaw natryskowy składa się ze słuchawki i węża prysznicowego. Z kolei największą popularnością cieszy się zestaw prysznicowy z deszczownicą, a więc dodatkowo drążek prysznicowy wraz z głowicą deszczową, który zapewnia większy komfort kąpieli.

Zakup zestawu prysznicowego to także rozwiązanie wygodne, gdyż nie wymaga dopasowywania poszczególnych elementów, a także znacznie bardziej estetyczne, bowiem wszystkie elementy zestawu doskonale do siebie pasują.

Produkt dodany do porównania