Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 6 521,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Zestawy prysznicowe

Aktywne filtry

Deszczownica z baterią wannową termostatyczną titanium Deante
  • -420,00 zł
Deante

Deszczownica z baterią wannową termostatyczną titanium Deante

Cena regularna 2 799,00 zł Cena 2 379,00 zł
Najniższa cena: 2 379,00 zł 0,00 zł
-420,00 zł

Deszczownia Cascada z baterią wannową termostatyczną to designerski, a jednocześnie bezpieczny i przemyślany produkt. Deszczownia posiada baterię ze ruchomą wylewką, która jednocześnie pełni funkcję przełącznika natrysku. Blokada temperatury 38 stopni przeciwdziała przypadkowemu poparzeniu, zapewniając maksymalnie komfortową kąpiel. Ergonomiczne pokrętła, poza walorami dekoracyjnymi, pozwalają na precyzyjne sterowanie głowicą. Ultra cienka głowica prysznicowa i 3-funkcyjna słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i tym samym przedłuża trwałość produktu. Wszystko to sprawia, że deszczownia Cascada poza świetnym wyglądem jest także niezwykle funkcjonalna.

Element zewnętrzny do BOXa termostatycznego złoty Deante
  • -120,00 zł
Deante

Element zewnętrzny do BOXa termostatycznego złoty Deante

Cena regularna 799,00 zł Cena 679,00 zł
Najniższa cena: 679,00 zł 0,00 zł
-120,00 zł

Komponent to element zewnętrzny do BOXa termostatycznego z przełącznikiem natrysku, który jest montowany podtynkowo. Miękkie linie i obłe kształty idealnie komponują się z pozostałymi produktami z kolekcji Alpinia. Rozeta wykonana jest z trwałego mosiądzu i wykończona w efektownym, błyszczącym złocie. Montaż podtynkowy wyróżnia się estetycznym wyglądem i pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek.  

Deszczownica z baterią wannową Coriander Deante czarna NACN1JM
  • -510,00 zł
Deante

Deszczownica z baterią wannową Coriander Deante czarna NACN1JM

Cena regularna 1 699,00 zł Cena 1 189,00 zł
Najniższa cena: 1 189,00 zł 0,00 zł
-510,00 zł

Deszczownia Coriander z baterią wannową zapewni Ci komfort kąpieli zarówno w wannie jak i pod prysznicem. Stalowa głowica natryskowa oraz słuchawka wyposażone są w system Anti-calc, który ułatwia pozbycie się wapiennego osadu i utrzymanie produktu w czystości. Mechaniczny, ceramiczny przełącznik funkcji, umożliwia zmianę wypływu strumienia wody nawet przy niskim ciśnieniu. Natomiast regulowany rozstaw górnej deszczowni pozwala na dowolne ustawienie jej wysokości. Całość wykończona jest w eleganckiej, matowej czerni.

Deante

Zestaw prysznicowy złoty Arnika Deante NQAZ41K

Cena regularna 319,00 zł Cena 271,00 zł
Najniższa cena: 339,00 zł -68,00 zł
-48,00 zł

W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka z systemem Anti-calc, wąż natryskowy oraz uchwyt punktowy. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż. Mosiężny uchwyt posiada regulację kąta nachylenia słuchawki, natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu Anti-twist. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym, złotym kolorze nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. 

Deszczownica 3-funkcyjna z baterią mieszaczową czarna Boro Deante
  • -157,00 zł
Deante

Deszczownica 3-funkcyjna z baterią mieszaczową czarna Boro Deante

Cena regularna 649,00 zł Cena 492,00 zł
Najniższa cena: 492,00 zł 0,00 zł
-157,00 zł

Deszczownia Neo Boro składa się z mosiężnej baterii mieszaczowej, deszczownicy i drążka ze stali nierdzewnej oraz słuchawki wraz z wężem. Głowica i słuchawka wyposażone są w system anti-calc ułatwiający usuwanie osadu kamiennego. Słuchawka posiada 3 strumienie: deszczowy, hydromasaż i mieszany. Drążek ma regulowany zestaw, dzięki czemu masz możliwość dopasowania jego długości do własnych potrzeb. Cały zestaw wykończony jest w eleganckim czarnym macie.

Zestawy prysznicowe | Era Łazienki

Zestawy prysznicowe to z pewnością coś, nad czym warto się zastanowić, chcąc wyposażyć swoją kabinę prysznicową w niezbędne elementy, które pozwolą na komfortowe użytkowanie prysznica. Oczywiście możliwe jest samodzielne dobieranie pojedynczych akcesoriów, jednak wyłącznie gotowy zestaw prysznicowy będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję.

W naszej ofercie dostępne są zestawy prysznicowe różnego rodzaju, składające się z danej ilości elementów a także posiadające dodatkowe funkcje. Co więcej, zestawy te mogą posiadać baterię klasyczną lub termostatyczną, mogą być montowane podtynkowo bądź natynkowo. Podstawowy zestaw natryskowy składa się ze słuchawki i węża prysznicowego. Z kolei największą popularnością cieszy się zestaw prysznicowy z deszczownicą, a więc dodatkowo drążek prysznicowy wraz z głowicą deszczową, który zapewnia większy komfort kąpieli.

Zakup zestawu prysznicowego to także rozwiązanie wygodne, gdyż nie wymaga dopasowywania poszczególnych elementów, a także znacznie bardziej estetyczne, bowiem wszystkie elementy zestawu doskonale do siebie pasują.

Produkt dodany do porównania