Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 3 936,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Dostępność

Dostępność

Zestawy prysznicowe

Aktywne filtry

Zestawy prysznicowe to z pewnością coś, nad czym warto się zastanowić, chcąc wyposażyć swoją kabinę prysznicową w niezbędne elementy, które pozwolą na komfortowe użytkowanie prysznica. Oczywiście możliwe jest samodzielne dobieranie pojedynczych akcesoriów, jednak wyłącznie gotowy zestaw prysznicowy będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję.

W naszej ofercie dostępne są zestawy prysznicowe różnego rodzaju, składające się z danej ilości elementów a także posiadające dodatkowe funkcje. Co więcej, zestawy te mogą posiadać baterię klasyczną lub termostatyczną, mogą być montowane podtynkowo bądź natynkowo. Podstawowy zestaw natryskowy składa się ze słuchawki i węża prysznicowego. Z kolei największą popularnością cieszy się zestaw prysznicowy z deszczownicą, a więc dodatkowo drążek prysznicowy wraz z głowicą deszczową, który zapewnia większy komfort kąpieli.

Zakup zestawu prysznicowego to także rozwiązanie wygodne, gdyż nie wymaga dopasowywania poszczególnych elementów, a także znacznie bardziej estetyczne, bowiem wszystkie elementy zestawu doskonale do siebie pasują.

Produkt dodany do porównania