Filtruj według

Cena

Cena

  • 870,00 zł - 1 455,00 zł

Wanny prostokątne

Aktywne filtry

Wanny prostokątne to najbardziej popularny i najchętniej wybierany rodzaj wanien. Przede wszystkim dlatego, iż jest to uniwersalny kształt, który pozwala na swobodne dopasowanie go do niemal każdego wnętrza łazienki. Tym bardziej, iż wanny prostokątne występują w wielu rozmiarach, przy czym różnić może się zarówno szerokość, jak i długość, a nawet głębokość. Zwykle są to wanny w przedziale 120-200 cm długości i 70-90 cm szerokości.

Wanny prostokątne występują w wielu rodzajach. Są to chociażby wanny  przyścienne, wolnostojące, z zabudową, bądź bez. Dużą grupę natomiast stanowią tradycyjne wanny prostokątne do zabudowy. Są one łatwe w montażu, gdyż posiadają krawędzie w liniach prostych, dzięki czemu można je ustawić zarówno w rogu pomieszczenia, jak i przy którejś ze ścian. Do obudowy natomiast może posłużyć dedykowana wannie osłona, bądź też można do tego celu użyć płyt kartonowo-gipsowych, po czym obudować je płytkami.

Wanna to ogromny komfort, jeśli więc możesz sobie na nią pozwolić, niema co się dłużej zastanawiać lecz skorzystać z naszej bogatej oferty.

Produkt dodany do porównania