Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 943,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Baterie bidetowe

Aktywne filtry

Baterie bidetowe | Era Łazienki

Jeszcze do niedawna bidety stanowiły raczej wyposażenie pomieszczeń sanitarnych użyteczności publicznej, niż prywatnych mieszkań. Natomiast obecnie, chęć zachowania czystości, świeżości a także niezwykła wygoda sprawiają, że bidety coraz częściej pojawiają się w domowych łazienkach. Dzięki nim codzienna higiena staje się o wiele prostsza, szybsza i lepsza, a to tego wiąże się to także ze znaczną oszczędnością wody.

Jeśli zdecydowałeś się na takie rozwiązanie w swojej łazience, konieczny będzie zakup zarówno bidetu, jak i baterii do niego. Sama miska bidetowa bowiem nie wystarczy, natomiast bateria czyni ją w pełni funkcjonalną.

W naszej ofercie posiadamy baterie bidetowe, pochodzące od renomowanych producentów i charakteryzujące się najwyższą jakością a także szeroko zróżnicowane pod względem poszczególnych parametrów. Dzięki temu wybór spełniającego nasze oczekiwania produktu, który wpisuje się w klimat łazienki, będzie zdecydowanie łatwiejszy. Dostępne są zarówno baterie bidetowe podtynkowe, natynkowe, jak i baterie bidetowe sztorcowe lub ze słuchawką.

Produkt dodany do porównania