Filtruj według

Cena

Cena

  • 169,00 zł - 324,00 zł

Kolor umywalki

Kolor umywalki

Postumenty i półpostumenty

Aktywne filtry

Postumenty i półpostumenty | Era Łazienki

umywalki łazienkowe to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Oprócz istotnej roli, którą pełni, powinna również prezentować się estetycznie i pasować do stylu, w którym urządzamy to ważne pomieszczenie. Często wybieranym rodzajem umywalki jest umywalka wisząca, gdyż jest to rodzaj korzystny cenowo a także pozwalający na oszczędność miejsca. Aby jednak było to rozwiązanie, które prócz funkcjonalności będzie także i atrakcyjne wizualnie, konieczne jest połączenie umywalki ze swoistą osłoną. 

Postumenty i półpostumenty- bo o nich mowa- nadają się do tego idealnie. Są to akcesoria dedykowane umywalkom wiszącym, które w łatwy i tani sposób, a przede wszystkim estetyczny, zasłaniają syfon oraz wszelkie elementy instalacji odpływowej zlewu.

Decydując się na takie rozwiązanie warto zadbać, by postument bądź półpostument wykonane były z tego samego materiału co umywalka. Zasłonięte nieestetyczne instalacje to nie tylko kwestia wizualna, ale także i praktyczna, bowiem postumenty i półpostumenty sprzyjają utrzymaniu porządku w łazience. Jeśli więc decydujemy się na umywalkę wisząca, warto pomyśleć także o odpowiednich akcesoriach dodatkowych, gwarantujących estetyczny wygląd całości. 

Produkt dodany do porównania