Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 550,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Korki klik-klak

Aktywne filtry

Korki klik-klak - korki do umywalek | Era Łazienki

Używając umywalki zwykle chcemy, by połączone z nią instalacje wodno-kanalizacyjne zapewniały prawidłowy, bieżący odpływ wody. Niekiedy jednak potrzebujemy zamknąć odpływ. Współcześnie coraz częściej służą do tego korki klik-klak, wypierając tradycyjne, gumowe bądź plastikowe korki, które często się gubiły i nie wyglądały zbyt elegancko.

Korki klik-klak zyskują coraz więcej zwolenników, bowiem jest to rozwiązanie, które- po pierwsze, jest bardzo proste w montażu, po drugie- jest komfortowe w obsłudze, po trzecie- wyglądają bardzo estetycznie, po czwarte- są na stale mocowane do umywalki, dzięki czemu mamy pewność, że zawsze znajdziemy je na swoim miejscu.

Jest to najprostszy i najwygodniejszy sposób na zamknięcie odpływu, gdyż wystarczy jedynie nacisnąć powierzchnię korka palcem, by uruchomić mechanizm który otworzy lub zamknie odpływ. Z racji tego korek ten zwany jest także korkiem push-open czy korkiem click clack.

W naszej ofercie posiadamy korki klik-klak w różnych wzorach i kolorach, niektóre bardzo dekoracyjne, dzięki czemu można dopasować ten najbardziej odpowiadający naszym gustom i stylowi urządzanej łazienki.

Produkt dodany do porównania