Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 565,00 zł

Kolor baterii

Kolor baterii

Wysyłka

Wysyłka

Korki klik-klak

Aktywne filtry

Deante

Korek do umywalki lub bidetu z tuleją - uniwersalny Click-Clack Deante

Cena regularna 115,90 zł Cena 98,00 zł
Najniższa cena: 92,00 zł +6,00 zł
-17,90 zł

Okrągły korek do umywalki wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu, co zapewnia mu trwałość i wytrzymałość na lata. Korek jest uniwersalny i pasuje do każdego rodzaju umywalek. Wygodny system click-clack pozwala na zamknięcie i otwarcie przepływu jednym przyciskiem. Mosiężne wykończenie korka idealnie komponuje się z białą lub czarną ceramiką.

Korki klik-klak - korki do umywalek | Era Łazienki

Używając umywalki zwykle chcemy, by połączone z nią instalacje wodno-kanalizacyjne zapewniały prawidłowy, bieżący odpływ wody. Niekiedy jednak potrzebujemy zamknąć odpływ. Współcześnie coraz częściej służą do tego korki klik-klak, wypierając tradycyjne, gumowe bądź plastikowe korki, które często się gubiły i nie wyglądały zbyt elegancko.

Korki klik-klak zyskują coraz więcej zwolenników, bowiem jest to rozwiązanie, które- po pierwsze, jest bardzo proste w montażu, po drugie- jest komfortowe w obsłudze, po trzecie- wyglądają bardzo estetycznie, po czwarte- są na stale mocowane do umywalki, dzięki czemu mamy pewność, że zawsze znajdziemy je na swoim miejscu.

Jest to najprostszy i najwygodniejszy sposób na zamknięcie odpływu, gdyż wystarczy jedynie nacisnąć powierzchnię korka palcem, by uruchomić mechanizm który otworzy lub zamknie odpływ. Z racji tego korek ten zwany jest także korkiem push-open czy korkiem click clack.

W naszej ofercie posiadamy korki klik-klak w różnych wzorach i kolorach, niektóre bardzo dekoracyjne, dzięki czemu można dopasować ten najbardziej odpowiadający naszym gustom i stylowi urządzanej łazienki.

Produkt dodany do porównania