Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 1 416,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Syfony wannowe

Aktywne filtry

Syfony wannowe - syfony do wanny | Era Łazienki

Syfon do wanny to obowiązkowy element, gdy w łazience decydujemy się na wannę. Choć jest to wyposażenie, którego na co dzień nie widać, należy pamiętać, że pełni on bardzo ważną funkcję, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie poszczególnej armatury łazienkowej- w tym przypadku wanny. Można śmiało powiedzieć, że to od niego zależy całe powodzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej wanny.

Syfon odpowiada bowiem za bezproblemowe odprowadzanie wody z wanny do kanalizacji. Zwykle jest to syfon wannowy z przelewem, którego rolą jest także odprowadzenie wody w przypadku, gdy z jakichkolwiek przyczyn grozi ona przelaniem z wanny a także zatrzymuje nieprzyjemne zapachy w rurach, chroniąc przed wydostawaniem się ich na zewnątrz.

W naszej ofercie posiadamy syfony wannowe, dostępne w wielu modelach, różniąc się między sobą poszczególnymi parametrami technicznymi. Ważne, by dokonać właściwego wyboru, by możliwe było wykonanie poprawnej instalacji, która zagwarantuje bezawaryjne użytkowanie wanny przez długie lata.

Produkt dodany do porównania