Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 339,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Syfony brodzikowe

Aktywne filtry

Deante

Syfon brodzikowy Easy Clean o odpływie 90 mm Deante

Cena regularna 229,00 zł Cena 169,00 zł
Najniższa cena: 194,00 zł -25,00 zł
-60,00 zł

Syfon wykonany został z odpornej na korozję stali nierdzewnej. Produkt dedykowany jest brodzikom. Syfon posiada system Easy-clean, który umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie produktu. Wystarczy podnieść górny, ruchomy element i opłukać pod strumieniem wody.

Deante

Syfon brodzikowy o odpływie 50 mm Easy Clean Deante

Cena regularna 119,00 zł Cena 101,00 zł
Najniższa cena: 101,00 zł 0,00 zł
-18,00 zł

Syfon wykonany został z odpornej na korozję stali nierdzewnej. Przeznaczony jest do brodzików. Syfon posiada system Easy-clen, który umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie produktu. Wystarczy podnieść górny, ruchomy element i opłukać pod bieżącą wodą.

Syfony brodzikowe - syfony do brodzika | Era Łazienki

Każdy brodzik prysznicowy, bez względu na jego wielkość, wysokość czy kształt, wymaga pewnych elementów, które choć niewidoczne dla oczu, pełnią niezwykle ważną funkcję. Jednym z nich jest syfon brodzikowy, będący połączeniem odpływu brodzika z instalacją kanalizacyjną, poprzez które odprowadzana jest woda spod prysznica oraz niwelowany przykry zapach, wydobywający się z kanalizacji. 

W naszej ofercie posiadamy syfony brodzikowe odpowiednie dla każdego rodzaju brodzika- pionowe, poziome, niskie, wysokie, w zestawie, z system klik-klak- wszystkie po to, by zapewnić prawidłowy przepływ wody, czystość i przyjemny zapach w każdej łazience. Wszystkie produkty, pomimo różnorodnych parametrów technicznych, cechują się trwałością, szczelnością, estetycznym wykończeniem i łatwością czyszczenia. Dostępne są zarówno modele czyszczone od góry, jak i samoczyszczące.

Wybierając syfon brodzikowy należy brać pod uwagę przede wszystkim średnicę otworu odpływowego, głębokość brodzika a także skuteczność odprowadzania wody, dopasowaną do klasy przepływu wody danej baterii.

Produkt dodany do porównania