Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 294,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Syfony brodzikowe

Aktywne filtry

Syfony brodzikowe - syfony do brodzika | Era Łazienki

Każdy brodzik prysznicowy, bez względu na jego wielkość, wysokość czy kształt, wymaga pewnych elementów, które choć niewidoczne dla oczu, pełnią niezwykle ważną funkcję. Jednym z nich jest syfon brodzikowy, będący połączeniem odpływu brodzika z instalacją kanalizacyjną, poprzez które odprowadzana jest woda spod prysznica oraz niwelowany przykry zapach, wydobywający się z kanalizacji. 

W naszej ofercie posiadamy syfony brodzikowe odpowiednie dla każdego rodzaju brodzika- pionowe, poziome, niskie, wysokie, w zestawie, z system klik-klak- wszystkie po to, by zapewnić prawidłowy przepływ wody, czystość i przyjemny zapach w każdej łazience. Wszystkie produkty, pomimo różnorodnych parametrów technicznych, cechują się trwałością, szczelnością, estetycznym wykończeniem i łatwością czyszczenia. Dostępne są zarówno modele czyszczone od góry, jak i samoczyszczące.

Wybierając syfon brodzikowy należy brać pod uwagę przede wszystkim średnicę otworu odpływowego, głębokość brodzika a także skuteczność odprowadzania wody, dopasowaną do klasy przepływu wody danej baterii.

Produkt dodany do porównania