Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 448,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Syfony umywalkowe

Aktywne filtry

Deante

Syfon do umywalki okrągły Easy-Clean mosiądz Deante

Cena regularna 279,00 zł Cena 203,00 zł
Najniższa cena: 203,00 zł 0,00 zł
-76,00 zł

Okrągły syfon umywalkowy jest nie tylko elementem montażowym, lecz stanowi także motyw dekoracyjny. Wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu, co wpływa na jego trwałość i wytrzymałość. Syfon w pięknym, mosiężnym wykończeniu nada Twojej łazience niepowtarzalnego charakteru.

Syfony umywalowe | Era Łazienki

Umywalka to obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki. Mówiąc o umywalce, z pewnością każdemu pierwsza na myśl przychodzi misa umywalkowa, a więc to, co najbardziej widać, natomiast aby umywalka prawidłowo spełniała swoją rolę, nie może w niej zabraknąć pewnych elementów. Jednym z nich jest syfon umywalkowy, a więc specjalnie zaprojektowane rury odprowadzające wodę z misy do instalacji kanalizacyjnej, dzięki którym nieprzyjemne zapachy nie przedostają się na zewnątrz, pozwalając na komfortowe i bezpieczne korzystanie z łazienki.

W naszej ofercie posiadamy syfony umywalkowe, zróżnicowane pod względem kształtu, wielkości, materiału wykonania czy też funkcji. Niektóre bowiem, prócz tej głównej, blokującej przykre zapachy, stanowią dodatkowy element dekoracyjny umywalki i całej łazienki. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania a także estetycznym i stylowym wykonaniem, dzięki czemu pięknie prezentują się zamontowane wraz z umywalką wiszącą bądź w otwartej szafce umywalkowej.

Produkt dodany do porównania