Filtry

Włączone filtry:
Producent
Odpływy liniowe

Jeśli chcemy optycznie powiększyć niewielką łazienkę powinniśmy zrezygnować z brodzika.Wtedy należy zdecydować się na odpowiedni odpływ liniowy. Umieszcza się go na podłodze. To rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach - nie tylko sprawia, że łazienka wygląda jak z najnowszych magazynów wnętrzars...

Jeśli chcemy optycznie powiększyć niewielką łazienkę powinniśmy zrezygnować z brodzika.Wtedy należy zdecydować się na odpowiedni odpływ liniowy. Umieszcza się go na podłodze. To rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach - nie tylko sprawia, że łazienka wygląda jak z najnowszych magazynów wnętrzarskich, ale także i poprawia wygodę oraz bezpieczeństwo - wpływa na wygodę poruszania się wewnątrz kabiny prysznicowej i sprawia, że nie musimy przechodzić przez wysoki próg, przez który łatwo się poślizgnąć. Odpływy liniowe również łatwo utrzymać w czystości. Oferujemy odpływy liniowe wykonane z trwałej, wytrzymałej i lekkiej stali nierdzewnej o różnych rozmiarach i wzorach wycięć, przez które odprowadzana jest woda. Niektóre zestawy posiadają syfony lub flansze.

Odpływ ścienny

Odpływ liniowy ścienny to rozwiązanie, które wpływa pozytywnie na estetykę łazienki. Właściwie wybrany odpływ tego typu wygląda bardzo efektownie, ponadto dzięki niemu możemy zrezygnować ze spadków prowadzonych od ścian kabiny. Odpływ liniowy ścienny to znacznie bardziej komfortowe rozwiązanie.

Więcej

Odpływy liniowe Jest 541 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 541 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 541 elementów