Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 1 344,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Odpływy liniowe

Aktywne filtry

Odpływ liniowy 90 cm odwracalny Deante KOS N09D
  • -190,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 90 cm odwracalny Deante KOS N09D

Cena regularna 699,00 zł Cena 509,00 zł -190,00 zł

Odpływ liniowy o długości 90 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Odpływ liniowy 80 cm odwracalny Deante KOS N08D
  • -150,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 80 cm odwracalny Deante KOS N08D

Cena regularna 659,00 zł Cena 509,00 zł -150,00 zł

Odpływ liniowy o długości 80 cm znajdzie zastosowanie w każdej nowoczesnej łazience. Można go montować bezpośrednio na podłodze, co pozwala na uzyskanie więcej przestrzeni. Odpływ jest odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Wykonany ze stali nierdzewnej, jest łatwy do utrzymania w czystości i odporny na wszelkie korozje. Wyposażony w syfon o przepustowości 54 l/min, z powodzeniem może być montowany w kabinach z deszczownią czy hydromasażem. Stylowe, czarne wykończenie idealnie współgra z armaturą w tym samym kolorze.

Odpływ liniowy 60 cm odwracalny Deante KOS N06D
  • -133,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 60 cm odwracalny Deante KOS N06D

Cena regularna 599,00 zł Cena 466,00 zł -133,00 zł

Odpływ liniowy o długości 60 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Odpływ liniowy 100 cm odwracalny Deante KOS N10D
  • -168,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 100 cm odwracalny Deante KOS N10D

Cena regularna 719,00 zł Cena 551,00 zł -168,00 zł

Odpływ liniowy o długości 100 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Odpływ liniowy 70 cm odwracalny Deante KOS N07D
  • -173,00 zł
Deante

Odpływ liniowy 70 cm odwracalny Deante KOS N07D

Cena regularna 639,00 zł Cena 466,00 zł -173,00 zł

Odpływ liniowy o długości 70 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze, przez co jest niemal niewidoczny. Jest to produkt odwracalny, czyli można go montować z widocznym, pełnym rusztem lub pod płytkami. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na wszelkie korozje. Odpływ wykończony jest w eleganckiej, matowej czerni.

Odpływ liniowy podłogowy 90 cm odwracalny Deante KOS 009D
  • -173,00 zł
Deante

Odpływ liniowy podłogowy 90 cm odwracalny Deante KOS 009D

Cena regularna 639,00 zł Cena 466,00 zł -173,00 zł

Odpływ liniowy o długości 90 cm to świetne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Zakładany jest bezpośrednio na podłodze i pasuje do każdej kabiny typu walk-in. Odwodnienie wyposażone zostało w syfon o dużej przepustowości, bo aż 54 l/min. Konstrukcja odpływu powstała z niezawodnej stali nierdzewnej, odpornej na wszelkie korozje i łatwej do utrzymania w czystości.

Odpływy liniowe, ścienne, syfony - odpływy prysznicowe | Era Łazienki

Odpływy liniowe zyskują coraz większą popularność i stają się alternatywą każdego brodzika. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to rozwiązanie mające wiele zalet. Po pierwsze, jest to komfort użytkowania, bowiem niema potrzeby pokonywania żadnych stopni czy krawędzi, lecz pod prysznic wchodzi się po równej powierzchni. Po drugie, utrzymanie czystości jest o wiele łatwiejsze, gdyż brak jest wszelkich zakamarków brodzika. Po trzecie, dzięki zastosowaniu odpływu liniowego zyskujemy estetyczną łazienkę, zachowując w niej ład i harmonię, a także czyniąc ją optycznie większą.

W naszej ofercie posiadamy odpływy liniowe, zarówno podłogowe, jak i ścienne, dostępne w różnych modelach i rozmiarach. Dodatkowo można wybrać taki, który posiada wzorek na maskownicy, bądź też posiada ruszt do wklejenia płytki, dzięki czemu odpływ taki staje się bardzo umiejętnie ukryty. Rozwiązanie w postaci odpływu liniowego zamiast tradycyjnego brodzika zastosować możemy w każdym rodzaju łazienki, dobierając odpowiednią długość odpływu.

Produkt dodany do porównania