Filtruj według

Cena

Cena

  • 509,00 zł - 599,00 zł

Pisuary

Aktywne filtry

Pisuary | Era Łazienki

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń naszego domu, mieszkania oraz każdego innego obiektu użytkowego. Służy przede wszystkim domownikom do zachowania codziennej czystości poprzez wszelkie czynności higieniczne i toaletowe, ale także jest miejscem, z którego korzystają nasi goście. Oczywiście korzystniej dla nas, jeśli mamy możliwość wyodrębnienia osobnego WC, gdyż wówczas łazienka pozostaje wyłącznie do naszego użytku. Niemniej jednak bez względu na posiadane rozwiązanie, elementem wyposażenia prywatnych toalet coraz częściej są pisuary.

Pisuar to armatura dedykowana mężczyznom. Charakteryzuje się funkcjonalnością oraz komfortem- zarówno użytkowania, jak i zachowania w czystości samego pisuaru oraz całej toalety. Pisuar jest rozwiązaniem, które wpisze się w każde wnętrze łazienki czy WC. Zajmuje niewiele miejsca, zaś współczesne modele są kompaktowe oraz estetyczne. 

W naszej ofercie dostępne są pisuary w różnych modelach, wzorach i wielkościach, przy czym najpopularniejsze są  pisuary ceramiczne w kolorze białym, które pasują zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego łazienki bądź WC.

Produkt dodany do porównania