Kompakty

Aktywne filtry

Kompakty WC | Era Łazienki

W łazience bądź odrębnej toalecie nie może zabraknąć kompaktu WC. Choć często produkt ten zastępowany jest nowszym rozwiązaniem w postaci WC na stelażu, to tak naprawdę tradycyjne rozwiązanie będące bezpośrednim połączeniem muszli ze spłuczką, montowane w oparciu o podłoże sprawdza się najlepiej.

Po pierwsze, jest to rozwiązanie, które nie wymaga znacznej ingerencji w strukturę łazienki, bowiem do prawidłowego zamontowania i funkcjonowania potrzebuje jedynie instalacji wodno-kanalizacyjnej, bez konieczności montażu dodatkowego stelaża. Po drugie, kompakt WC jest znacznie mniej awaryjny a nawet gdy dojdzie do ewentualnej usterki, istnieje łatwy dostęp do wszystkich elementów produktu. Po trzecie, kompakty sprawdzą się nawet w niewielkiej łazience czy WC, tym bardziej, że na rynku dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach. I po czwarte, takie rozwiązanie w zestawie jest korzystniejsze cenowo, niż w przypadku gdy wszystkie elementy kupować musimy osobno.

W naszej ofercie posiadamy kompakty charakteryzujące się współczesnym designem, niezawodnością działania oraz funkcjonalnością.

Produkt dodany do porównania