Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 517,00 zł - 2 249,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Kolor miski

Kolor miski

Miski wiszące

Aktywne filtry

Miska WC z deską bezkołnierzowa biała Silia Deante CDLD6ZPW
  • -176,00 zł
Deante

Miska WC z deską bezkołnierzowa biała Silia Deante CDLD6ZPW

Cena regularna 1 169,00 zł Cena 993,00 zł -176,00 zł

Miska wisząca Sillia oferowana jest wraz z deską. Deska posiada funkcję wolnego opadania i łatwego wypinania. Miska WC jest bezkołnierzowa i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki temu na dłużej zachowasz wysoką higienę w toalecie. Woda dystrybuowana jest wzdłuż całego obwodu miski, zapewniając dokładne jej spłukiwanie, nawet niewielką ilością wody. Produkt został wykonany z wysokiej jakości, trwałej ceramiki.

Miski WC wiszące | Era Łazienki

Mówiąc o toalecie, mamy na myśli przede wszystkim misę WC wraz ze wszystkimi akcesoriami. Obecnie najpopularniejszym i najchętniej wybieranym rozwiązaniem jest miska wisząca. Jest to produkt, dzięki któremu zdecydowanie łatwiej zadbać o czystość a poza tym tworzy dużo lepszy efekt wizualny. 

Miski wiszące montowane są na specjalnych stelażach, które z kolei umieszczane są pod tynkiem i właściwie zabezpieczone płytą kartonowo-gipsową oraz płytkami. Wszystko po to, by całość wyglądała estetycznie i modnie, bowiem toaleta już od jakiegoś czasu przestała być wyłącznie pomieszczeniem, które ma być funkcjonalne, ale poza tym wnętrzem, które będzie cieszyło oko.

W naszej ofercie posiadamy miski wiszące pochodzące od różnych producentów, zróżnicowane pod względem wielu parametrów, takich jak chociażby model, kształt, wielkość, kolor. Dostępne są także misy bezkołnierzowe oraz miski z deską. Duży wybór pozwoli na właściwe dopasowanie modelu do swoich potrzeb i upodobań.

Produkt dodany do porównania