Filtruj według

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2 421,00 zł - 4 039,00 zł

Wysokość

Wysokość

Wysyłka

Wysyłka

Wejście

Wejście

Kolor profilu

Kolor profilu

Kabiny prysznicowe pięciokątne

Aktywne filtry

Kabina pięciokątna Radaway Nes Black PTJ 90x90x200 przejrzysta, prawa
  • -309,00 zł
Radaway

Kabina pięciokątna Radaway Nes Black PTJ 90x90x200 przejrzysta, prawa

Cena regularna 3 086,00 zł Cena 2 777,00 zł -309,00 zł

Nes to seria kabin z drzwiami wahadłowymi osadzonymi na zawiasach rurowych, wykonana ze szkła hartowanego o grubości 6 mm. W zależności od preferencji produkty z tej serii można zamontować zarówno z listwą progową, jak i bez listwy.

Kabina prysznicowa prostokątna to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność, a szklane ścianki gwarantują komfortowe i bezpieczne korzystanie z prysznica.

Kabiny prysznicowe pięciokątne | Era Łazienki

Kabina prysznicowa pięciokątna

Kabiny pięciokątne, znane także pod nazwą kabiny pentagonalne, to niebanalne rozwiązania, które są zamysłem wielu osób tworzących lub remontujących swoje łazienki. Kabiny tego rodzaju prócz efektu wizualnego charakteryzują się również funkcjonalnością, bowiem są to kabiny służące do umieszczenia w rogu pomieszczenia. Dzięki temu maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń naszej łazienki, nie obawiając się wcale o komfort korzystania z prysznica, gdyż miejsca w kabinie jest naprawdę sporo. 

Kabiny pięciokątne są więc idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie zarówno oryginalność i nowoczesność, jak i funkcjonalność oraz praktyczność. Kabina pięciokątna wygląda naprawdę korzystnie zarówno w niewielkim, jak i sporym wnętrzu, zaś jej  pentagonalność sprawia, że prezentuje się wyjątkowo delikatnie a jednocześnie wprowadza ciekawe elementy do łazienki.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kabin pięciokątnych, pochodzących od renomowanych producentów, w wielu wzorach i rozmiarach.

Produkt dodany do porównania