Lusterka

Aktywne filtry

Deante

Lusterko kosmetyczne stojące złote podświetlenie LED Silia Deante

Cena regularna 528,00 zł Cena 448,00 zł
Najniższa cena: 465,00 zł -17,00 zł
-80,00 zł

To, co cechuje lusterko kosmetyczne Silia to design dopracowany w każdym szczególe, staranny i dokładny. Lustro posiada stopniową zmianę barwy światła LED z ciepłego na zimne i odwrotnie. Powiększa 3-krotnie, sprawdzi się podczas robienia makijażu oraz przy bardziej precyzyjnych zabiegach kosmetycznych. Lusterko jest wolnostojące, doskonale się sprawdzi zarówno w łazience jak i na toaletce. Ma ruchome ramię, więc można je dowolnie ustawić bądź złożyć i spakować do torby w podróż lub delegację służbową. Zwierciadło ma wbudowaną pamięć, która pozwala zapamiętać ostatnie ustawienia. Działa bez podłączenia do gniazda i jest ładowane raz na 4-6 tygodni przez USB typu C. Złote, błyszczące wykończenie zachwyci każdego, kto lubi ekstrawaganckie akcenty.

Deante

Lusterko kosmetyczne stojące czarne podświetlenie LED Silia Deante

Cena regularna 498,00 zł Cena 423,00 zł
Najniższa cena: 465,00 zł -42,00 zł
-75,00 zł

Lusterko kosmetyczne Silia to połączenie dobrego designu i funkcjonalności. Wyróżnia je stopniowa zmiana światła LED z ciepłego na zimne i odwrotnie. Lustro powiększa 3-krotnie, sprawdzi się podczas robienia makijażu oraz przy bardziej precyzyjnych zabiegach kosmetycznych. Zwierciadło jest w pełni mobilne, możesz je postawić w łazience, na toaletce lub zabrać w podróż czy delegację. Ruchome, składane ramię pozwala na precyzyjne ustawienie lustra oraz wygodne przewożenie go w torbie podróżnej. Działa bez podłączenia do gniazda, ładowane jest bowiem raz na 4-6 tygodni przez USB typu C. Zwierciadło ma wbudowaną pamięć, która pozwala zapamiętać ostatnie ustawienia. Eleganckie czarno-matowe wykończenie zachwyci miłośników nowoczesnych czy też industrialnych aranży.

Deante

Lusterko kosmetyczne stojące chrom podświetlenie LED Silia Deante

Cena regularna 498,00 zł Cena 423,00 zł
Najniższa cena: 465,00 zł -42,00 zł
-75,00 zł

Lusterko kosmetyczne to doskonały design i praktyczne zastosowanie. To, co je wyróżnia to stopniowa zmiana barwy światła LED z ciepłego na zimnie i odwrotnie. Lusterko jest wolnostojące, można je postawić w łazience lub na toaletce. Można je złożyć i spakować w podróż lub służbową delegację. Zwierciadło powiększa 3-krotnie, sprawdzi się podczas robienia makijażu oraz przy bardziej precyzyjnych zabiegach kosmetycznych. Ponadto zwierciadło ma ruchome ramię, możesz więc ustawić je w odpowiedniej dla siebie pozycji. Lustro ma wbudowaną pamięć, która pozwala zapamiętać ostatnie ustawienia. Działa bez podłączenia do gniazdka, ładowane jest raz na 4-6 tygodni przez USB typu C. Chromowe, błyszczące wykończenie idealnie współgra z pozostałymi akcesoriami Silia w tym wykończeniu.

Deante

Lusterko kosmetyczne magnetyczne podświetlenie LED Round Deante

Cena regularna 579,00 zł Cena 492,00 zł
Najniższa cena: 492,00 zł 0,00 zł
-87,00 zł

Lusterko włącza się za pomocą dotyku lub gestu ręką. Tym samym sposobem możemy zmienić barwę światła z zimnej na ciepłą. Dwa rodzaje światła to świetne rozwiązanie dla kobiet robiących makijaż. Światło zimne posłuży do robienia makijażu dziennego, a ciepłe do szykowania się na wieczorne wyjście. Kobiety z pewnością docenią fakt, że światło LED rozmieszczone jest równomiernie wokół lusterka. Ponadto zwierciadło powiększa 3-krotnie, co jest nieocenione przy precyzyjnych zabiegach kosmetycznych. Lusterko kosmetyczne działa bez podłączenia do gniazdka, ładowane jest bowiem przez USB raz na 4-6 tygodni. Do zestawu dołączone są 2 blaszki o długości 10 cm i 30 cm. Blaszki mocujemy do gładkiej powierzchni bez użycia dodatkowych narzędzi i w dowolnie wybranej konfiguracji: poziomo lub pionowo.

Deante

Lusterko kosmetyczne złoty róż podświetlenie LED Silia Deante

Cena regularna 548,00 zł Cena 465,00 zł
Najniższa cena: 594,00 zł -129,00 zł
-83,00 zł

Lusterko kosmetyczne Silia wyróżnia się świetnym designem i funkcjonalnością. Zaprojektowane zostało z dbałością o każdy szczegół. Światło LED jest równomiernie rozmieszczone wokół lustra i można je stopniowo zmienić z ciepłego na zimne i odwrotnie. Lusterko Silia powiększa 3-krotnie, dzięki czemu sprawdzi się również przy precyzyjnych zabiegach kosmetycznych. Zwierciadło jest wolnostojące, można je postawić w łazience, na toaletce lub zabierać z sobą w podróż bądź delegację. Ma ruchome ramię, które pozwala na precyzyjne ustawienie lub złożenie lustra i spakowanie do torby. Działa bez podłączenia do gniazda, jest ładowane raz na 4-6 tygodni przez USB typu C. Ponadto wbudowana pamięć pozwala na zapamiętanie ostatniego ustawienia. Lusterko jest w pięknym, oryginalnym wykończeniu rose gold i będzie prawdziwą ozdobą wnętrza.

Lusterka

Lusterko do łazienki to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Dzięki niemu można zadbać o swój wygląd oraz wykonać wiele czynności pielęgnacyjnych. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór lusterek do łazienki, w różnych rozmiarach i kształtach, które idealnie sprawdzą się w każdej łazience.

W naszym asortymencie znajdziesz lusterka wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło hartowane, które zapewniają trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Lusterka posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu można je łatwo uchwycić i przenosić w inne miejsca. Wszystkie nasze lusterka są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości.

Produkt dodany do porównania