Filtruj według

Cena

Cena

  • 927,00 zł - 1 775,00 zł

Wysyłka

Wysyłka

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Brodziki prysznicowe podpłytkowe

Aktywne filtry

Brodziki podpłytkowe - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy podpłytkowy

Niezależnie od tego, czy urządzając swoją łazienkę bliższa nam jest kwestia minimalizmu, funkcjonalności czy designu, brodziki podpłytkowe stanowią doskonałą odpowiedź na każdą z nich. Jest to brodzik w postaci specjalnej płyty, której nie widać, gdyż jest ukryta w podłodze. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy naprawdę sporo zalet. Poznajmy kilka z nich.

Po pierwsze, jest ono bardzo wygodne w użytkowaniu- zwłaszcza dla osób starszych, niepełnosprawnych i małych dzieci, gdyż ze względu na brak widocznych krawędzi, nie wymaga zachowania szczególnej ostrożności podczas kąpieli. Po drugie, taki ukryty montaż optycznie powiększa łazienkę oraz całość wygląda niezwykle estetycznie. Po trzecie, utrzymanie czystości jest tu zdecydowanie łatwiejsze, gdyż niema żadnych dodatkowych zakamarków, gdzie najczęściej zbiera się brud.

W naszej ofercie posiadamy brodziki podpłytkowe,  które zawierają wbudowany odpływ liniowy bądź kratkę. Są one we właściwy sposób wyprofilowane, by wymusić prawidłowy spływ wody a także hydroizolacją, zapewniającą szczelność konstrukcji.

Produkt dodany do porównania