Filtruj według

Cena

Cena

  • 731,00 zł - 1 058,00 zł

Brodziki prysznicowe przyścienne

Aktywne filtry

Brodziki przyścienne - brodziki prysznicowe | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy przyścienny

Brodziki przyścienne to rozwiązanie dedykowane do nieco większych łazienek, które chcemy urządzić w wyrafinowanym stylu. Ten sposób montażu brodzika i kabiny prezentuje się bowiem bardzo elegancko, lecz poza zachwycającym wyglądem cechuje się także i funkcjonalnością. 

Brodziki prysznicowe przyścienne mogą przybierać różnorakie kształty- mogą to być brodziki kwadratowe, prostokątne, półokrągłe lub asymetryczne, przy czym jeden z boków brodzika przystosowany jest w taki sposób, by ściśle przylegać do ściany łazienki.

W naszej ofercie posiadamy brodziki przyścienne dostępne w różnych wielkościach oraz o różnych kształtach, które pozwolą na uzyskanie wyjątkowego efektu w Twojej łazience. Są to przede wszystkim brodziki półokrągłe, które z jednej strony nie zabierają dużo przestrzeni łazienkowej, z drugiej zaś ten kształt znacznie powiększa pole użytkowe brodzika.

Brodziki przyścienne to więc produkt, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach łazienek. Tym bardziej, iż można go ulokować na dowolnej ścianie pomieszczenia tak, by nadal było ono funkcjonalne i praktyczne.

Produkt dodany do porównania