Filtruj według

Cena

Cena

  • 405,00 zł - 1 005,00 zł

Dłuższy Bok

Dłuższy Bok

Krótszy bok

Krótszy bok

Brodziki kwadratowe Besco

Aktywne filtry

Brodzik prysznicowy kwadratowy Besco  OSKAR-PMD 90x90x4. Brodzik prysznicowy Besco OSKAR-PMD jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długą żywotność i niezawodność. Idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników, zapewnia wygodę i komfort podczas kąpieli. Prosty w montażu i łatwy w utrzymaniu czystości, to idealny wybór dla wymagających klientów.

Brodziki kwadratowe Besco | Era Łazienki

Brodzik prysznicowy kwadratowy Besco

Brodzik prysznicowy to standardowy wybór wśród klientów, którzy zdecydują się na montaż prysznica w swojej łazience. Występują one w kilku kształtach, z czego jednym z nich jest kwadrat. To rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej, nawet najmniejszej łazience- możemy go zamontować zarówno w  rogu pomieszczenia, jak i w dowolnym miejscu przy jednej ze ścian.

Brodziki prysznicowe kwadratowe Besco to niezwykle atrakcyjne, nowoczesne i dopracowane pod każdym względem produkty. Dostępne są w kilku modelach, różniąc się między sobą przede wszystkim wielkością, wysokością oraz technologią wytworzenia. Firma Besco oferuje brodziki z akrylu sanitarnego lub produkty wytworzone w technologii Mineral DuraBe, z niezwykle trwałą powłoką o bardzo dobrych właściwościach użytkowych i estetycznych. Są to brodziki wysokie- chętnie wybierane przez rodziny z małymi dziećmi, jak i ultra cienkie z możliwością montażu na posadzce lub wpuszczenia go w podłoże. Każdy brodzik dodatkowo może zostać wyposażony w warstwę antypoślizgową Besco BeSafe, dzięki czemu kąpiel staje się jeszcze bezpieczniejsza.

Produkt dodany do porównania